Preus

Federat

Inscripcions/Resultats

CADÍ TRAIL

Llistat d˜inscrits

NOM CLUB
1 AGUADO EXPOSITO, JAVIER
GEPS
2 ALCARAZ FERNANDEZ, SANTI
AE XTERRARUN
3 ALCOBE BOSCH, DAVID
fondistes cervera
4 ANGLORA PIROT, ORIOL
Zenit
5 AOURAGHE, MOHAMED
Cap
6 ARTAL ESCRIU, ANNA
S.A.E. Sant Julià
7 ARTIGAS REIXACH, IVAN
AGRUP.EXCTA. TALAIA
8 ARTIGUES TARRES, ANTONI
Cal Cubano
9 AZNAR VIDAL, VíCTOR
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
10 BALAGUERó BERTRAN, FRANCESC
GAS
11 BALAñA LLAGOSTERA, IVAN
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
12 BARAU I TOMÀS, JOSEP
CENTRE EXCTA. SANT BOI
13 BARO GIRO, XAVI
CE SANLORIA
14 BARó GIRó, DAVID
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
15 BAYONA DOMINGO, MARTí
SEC
16 BELTRAN SOLDEVILA, TONI
independent
17 BERENGUER ANDRÉS, XAVI
CLUB EXCTA. CERDANYA -GREC-
18 BERNABE PENA, CRISTINA
UNIÓ EXCTA. DE SABADELL
19 BERTRAN TONICO, ÀNGEL
Cap
20 BIRCHFEUS GARCIA, NURIA
AEXTERRARUN
21 BLANCH TORT, XAVI
ASS.D’ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES
22 BOLDÚ FERRER, JAVIER
CLUB EXCTA. ESPARREGUERA
23 BOQUÉ RIART, ANTON
ASS.ESP. BLANCAFORT
24 BORRAS PONS, NICOLAS
ASS.EXCTA. LO PASSADOR
25 BOZZO COLOMER, XAVIER
Cap
26 BRAGULAT ROS, JAUME
CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR
27 BURLÓ IRIGARAY, JESÚS
ASS.EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
28 BUSQUETS BRULLET, XAVIER
CENTRE EXCTA. DE RUBÍ
29 BUTACI, RAUL
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER
30 CABALLé FABRA, FRANCESC
ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL. (SE) - AAEET
31 CADENA BROTO, XAVIER
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
32 CANCIO TRUJILLO, JOSEP MANUEL
CLUB EXCTA. TEIÀ
33 CARVALHO VERAS, BENJAMIN
CAP
34 CASANOVAS ROCA, JOSEP
-
35 CASTILLA NAVARRO, LUIS ORIOL
Ashi Team
36 CATALAN ADELL, ALBERT
CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM
37 CHIES SIRISI, ORIOL
CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
38 CODINA MASONS, RAMON
Centre Excursionista Guissonenc
39 CODINA SOLANELLAS, ABEL
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
40 COLL SANCHEZ, MARC
ACE Bombers BCN
41 COLLADO TORRENTS, MERITXELL
ASS.ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR
42 CORDERO LLERA, LLUIS
Summitrun
43 CORRALES DE PABLOS, AUGUSTO
No
44 CORRALES VALLS, RAMON
GRUP EXCTA. MALGRATENC
45 COSTA SAMBLAS, DAVID
Cap
46 COUTINHO GOMEZ, FRANCISCO
SEC
47 CRESPí ALEMANY, MATEU
Suez
48 CUADRAT BESA, JOSEP
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
49 DIEGUEZ SANTOS, RAFAEL
TRIALERS DE RUBI
50 DODO PEREZ, GUILAD
bombers andorra
51 DOMENECH GARCIA, ISIDRE
KM0 PONENT
52 DOMENJó BOIX, ISIDRE
Cadí Canoe Kayak
53 DOU FERRAN, PERE
ASS.ESP. DIEDRE
54 ESCOLÀ AGUSTÍ, ELOI
ASS.EXCTA. L’URGELL
55 ESCORNE BENET, LAURA
beixec
56 ESPAñOL BADA, ROSER
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
57 ESTIVILL ROIG, JOAN
ASS.EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
58 FABRE HEREDIA, XAVIER
ASS.ESP. DIEDRE
59 FABREGA BRANCHAT, AGUSTI
CLUB TRIATLO BASILISCUS
60 FARRE LLORDES, ESTHER
fondistes cervera
61 FARRERAS CANO, FREDERIC
ASS.EXCTA. MONTMELL
62 FARRé MASIP, MIQUEL
CENTRE EXCTA. DE FLIX
63 FEIXAS PERERA, ARNAU
ULTRA LLEIDA - KM0 PONENT
64 FELIP RODON, FRANCESC
ASS.EXCTA. CATALUNYA DE REUS
65 FERNANDEZ DE CIURANA, MARC ANTONI
CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
66 FERNANDEZ PRAT, IGNASI
CENTRE EXCTA. SANT CELONI
67 FIGUERAS ALVAREZ, DAVID
Cap
68 FIGUERAS BLANCO, SANTI
FONDISTES CERVERA
69 FLIX JORDANA, XAVI
CE SANLORIA
70 FLORES COLL, OLGA
GAFARRUNS
71 FONTàS MITJANAS, JORDI
GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES
72 FRANCINO BATLLE, F. XAVIER
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
73 FRIAS, DINA
INDEPENDENT
74 GALLEGO BRESCÓ, DAVID
Sedis
75 GALOBART BOIX, JORDI
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
76 GARCIA BASSOLS, PAU
TRIBIKETRAINER.COM
77 GARCIA BLASCO, FERNANDO
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
78 GARCIA DE MARINA SOLER, GUILLERMO
ASSOCIACIÓ BESCANÓ CORRE (SE)
79 GARCIA MARSOL, SERGI
fam
80 GARCIA SOLé, JESúS
-
81 GARETH HICKS, GARETH HICKS
Abu Dhabi
82 GASOL BOLEDA, MARC
AGRUP.CULT.ESP.BOMBERS DE BARCELONA (SE)
83 GIMENO BALLESTER, PAU
TROTE-EXTREM
84 GIRAUT FERNANDEZ, DAVID
-
85 GIRO CANTURRI, ORIOL
CE SANLORIA
86 GONFAUS CASTAÑO, ALBERT
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
87 GONZALEZ FONTALVA, JOAQUIN
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
88 GONZALEZ VERA, JONATHAN DAVID
CLUB ESQUÍ BERGUEDÀ (SE)
89 GONZàLEZ ABARCA, JOSé FRANCISCO
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
90 GORDILLO ALVARIN, OLIVER
GEPS
91 GORDON BARRIENTOS, ENRIQUE
Garraf runners
92 GRAS VÍLCHEZ, JORDI
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
93 GÜELL TRIGUEROS, JOSEP JOAQUIM
CLUB EXCTA. TEIÀ
94 GóMEZ PARCERISAS, CARLES
GRUP DE LLEURE LA CLAU (SE)
95 GóMEZ SADURNí, JOAN JOSEP
ASS.EXCTA. CAMPI QUI PUGUI
96 HENDERICKX, MICHAEL
CENTRE EXCTA. FARNERS
97 HERNÁNDEZ SERRA, BALDIRI
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
98 HOYOS ARCE, JOSE
Bombers Barcelona ACE
99 HUERTAS PUIGDEMASA, ELISARD
CEFUC
100 IBAÑEZ SERRA, SEBASTIA
LLIURE
101 IZQUIERDO IZQUIERDO, JAVIER
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
102 JAVIER NANETTI, MARTIN
CPA
103 JIMENEZ RAMIREZ, ANTONIO
Club Pirinenc Andorra
104 JORDI GARCÍA, JOAN
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
105 LALEMAN, GEERTRUI
CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM
106 LELA SANTOS, LUIS CARLOS
...
107 LIGINFER TEMPRADO, SERGIO
Bonesvallstrail
108 LLADOS RODRIGUEZ, RAMON
Plofa team
109 LLOBERA SANMARTI, JOAN
Cormes
110 LLORDES VALERO, JOAN
NO CLUB
111 LLOVET MONTANé, RAüL
CLUB "UNIÓ D’ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS)
112 LOPEDOTE LABATE, MAURO
CE SANLORIA
113 LOPEZ ARIAS, PERE
Independent
114 LOPEZ ENRIQUEZ, ROBERT
ASS.ESP. INTEMPÈRIE
115 LUIS MESA, ANTONIO
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
116 MACIEL DE QUEIRóS, RUI MIGUEL
No
117 MANZANO MULET, KIKE
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
118 MARCHAL MORENO, PEP
POBLATANS IRREDUCTIBLES
119 MARTINEZ LLENA, ADRIA
Ultra Lleida
120 MARTÍN ABELLAN, IGNASI
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
121 MARTÍN CARDEÑES, ANTONIO
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
122 MARTÍNEZ CANTÓN, MIRIAM
CENTRE EXCTA. PONTSICÀ
123 MARTÍNEZ MATEOS, JOAN JOSEP
Indep
124 MARTíNEZ TORRES, FLORIà
CLUB EXCTA. MONTBLANC
125 MAURI VIVET, LLUÍS
CENTRE EXCTA. TARADELL
126 MAñà RIBó, ENRIC
Cap
127 MILLáN CARRO, FERNANDO
ASS.EXCTA. MONTMELL
128 MIRET CUENCA, SERAFI
CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA
129 MOLINET MUNAR, PEP-LLUIS
CLUB EXCTA. DE GRÀCIA
130 MOLINS MARQUES, JORDI
Ultra Lleida
131 MOLIST PLADEVALL, ROGER
CLUB EXCTA. MADTEAM
132 MONTANÉ MUÑOZ, ALBERT
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
133 MONTSERRAT JUAN, ORIOL
AEXTERRARUN
134 MORENO LOPEZ, JOSE MANUEL
INDEPENDIENTE
135 MORERA PAGES, ANTONI
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
136 MORERA ROVIRA, JOAN
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
137 MUñOZ MORENO, FRANCISCO
C.E. SANLORIA
138 NAVARRO CONSUL, JORDI
CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES
139 NAVARRO ORTONOBES, EUDALD
CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
140 NAVARRé LIZANDRA, DANIEL
---
141 NIN VENTOSA, JOSEP
ASS.EXCTA. MONTMELL
142 OBRE BESORA, PERE
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
143 OLIVER NIETO, DAVID
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
144 ORFILA FARRAS, RAMON
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
145 ORQUIOLA ROJAS, FELICIANA
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
146 ORó BEà, CARLES
Tri-4.40
147 PALAU COMA, MARC
Independent
148 PALLEJà ELIAS, JOAN
CLUB EXCTA. DE GRÀCIA
149 PARDO ESTADELLA, DAVID
Independent
150 PAREJA GOMEZ, J.FRANCISCO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
151 PAREJO GONZÁLEZ, PIEDAD
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
152 PARES ALVAREZ, RICART
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
153 PARRAMON BONET, FELIU
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
154 PEDRAZA CAMPOS, JUAN RAFAEL
R.S.E.A. Peñalara
155 PELLICER ROGÉ, XAVIER
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
156 PERPIñAN FUENTES, ALBERT
ASS.EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
157 PINYOL CIVIT, EDGAR
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
158 PLANA MONTSERRAT, JORDI
LA MOLINA CLUB D’ESPORTS
159 PLANELLA PARÉS, MATEU
A LA MENUDA
160 PONS LLAURADÓ, TONI
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
161 PRAT BAU, JOAN
GUILLES.CAT
162 PUBILL POCIELLO, XAVIER
CLUB ATLÈTIC SANTA FE
163 PUEYO MINISTRAL, DAVID
CEFUC
164 PUIG JUNYENT, GUILLEM
2x2 Santpedor
165 PUJOL FRAU, ANTONI
MALIFT MALLORCATRAIL
166 PURSALS GIMéNEZ, IGNASI
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
167 RAMíREZ GONZALEZ, ALBERT
CEM El Papiol
168 REBULL CAMARASA, ORIOL
-
169 REBULL FERRAN, JOSEP MARIA
SKI CLUB CAMPRODON (SE)
170 REY JULIÀ, VICENS
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
171 RIBERA CASANOVAS, JAUME
The moks team
172 RIQUELME FERNANDEZ, XISCO
MALIFT MALLORCATRAIUL
173 RISUEÑO PUCHADES, IGNACIO
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
174 RIU ANGUERA, SERGI
CENTRE EXCTA. GUISSONENC
175 RODRIGUEZ MUES, JUAN JOSE
Trail CER
176 RODRíGUEZ ANGRILL, XAVIER
CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA
177 ROIG LOPEZ, DANIEL
Mallorca Trail
178 ROIG TRAVESET, LLUIS
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
179 RUIZ COBOS, ALICIA
CPA
180 SAEZ RIOS, OSCAR
Els4banks
181 SALAT FERNANDEZ, JORDI
CENTRE EXCTA. GUISSONENC
182 SAMARRA GAS, SERGI
CLUB EXCTA. L’ESPARDENYA VILALLONGA DEL CAMP
183 SANCHEZ CRISTOBAL, MANUEL
PENYA FONDISTES BADALONA
184 SANCHEZ DELGADO, OSCAR
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
185 SANCHEZ GIMENEZ, JOSEP
FOTO ESTUDI LA SEU
186 SANCHEZ MORO, JAUME
bombers andorra
187 SANT OBIOLS, CARES
mountain runners del bergueda
188 SANZ I CUNTIES, JOSEP ORIOL
ASS.ESP. DIEDRE
189 SENTíS CARNé, JORDI
NO
190 SERRA ARGERICH, TERESA
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
191 SERRATO RIBO, JORDI
Independent
192 SILLA MARTINEZ, FRANCESC
CLUB ATLÈTIC SANTA FE
193 SINFREU ALRICH, JOAN ANTONI
PLA
194 SOLANS BUENAVENTURA, LLUIS
x-pirience
195 SOLE VILELLA, EDUARD
UNIÓ EXCTA. VIC
196 SOLER PONS, DAVID
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
197 SOLEY VALLDEPERAS, TONI
PORTAL DE LES GAVARRES CLUB ESP.SANT MARTÍ VELL
198 SOLé COS, ALBERT
Ass.Excta.L’urgell
199 STEVENS, BROOK
None
200 SURIA LLOPART, PERE
Independent
201 SÁNCHEZ MARTÍNEZ, TONI
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
202 SáNCHEZ GARCIA, EDUARD
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
203 SáNCHEZ NAVARRO, XAVI
Equip de curses i marxes del Solsonès
204 TARGA MUNTANÉ, ALBERT
ASS.EXCTA. L’URGELL
205 TERRON VASCO, JUAN MANUEL
ATLETES D’ALTAFULLA
206 TO TUBAU, JESúS
-
207 TORRES ROVIRA, GERARD
Centre Excursionista del Solsonès
208 TORRIJOS GARCIA, XAVIER
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
209 TREMPS PEREZ, CLAUDIA
ASS.ESP. VIDABONA
210 TRENADO DEL AGUILA, JAUME
INDEPENDENT
211 URIOS RUIZ, SUSANNA
ASS.ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR
212 VALERO MORENO, LLUIS ANTONI
.
213 VALLEJO RODRíGUEZ, ISABEL
Amics atletisme andorra
214 VALLS GUTIERREZ, SERGI
Amics Atletisme Andorra
215 VAZQUEZ MENDEZ, MARCIAL
SEAT RUNNERS
216 VICENTE VIVES, GEMMA
UEU
217 VIDAL CERQUEDA, JOSEP
INDEPENDENT
218 VILANA REFART, JOAN
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
219 VILAR RIBO, PAU
LA MOLINA CLUB D’ESPORTS
220 VILATARSANA BALASTEGUI, DAVID
Seat Runners
221 VILLAR RUBIROLA, SERGI
UME
222 VILà TEIXIDó, ALBERT
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
223 VIñAS SENTIS, JOSE ANTONIO
CLUB CENTRE EXCTA. SORDS CATALUNYA
224 VIñAU MUñOZ, ALERT
CLUB ESP. AURUN STORE
225 YAÑEZ SUCH, ALFRED
CENTRE EXCTA. PREMIÀ
226 ZAMORA TRUJILLO, FRANCESC
C.E.SANLORIA
227 ZUMAJO ESTEBAN, AITOR
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ