Preus

Federat
Adult: 90 €
Infantil: 0 €

No federat
Adult: 105 €
Infantil: 0 €

Inscripcions/Resultats

Documents tècnics

UTVA - Ultra Trail Valls d’Àneu

Llistat d˜inscrits

NOM CLUB CERTIFICATS
1 ACEDO RAMONET, SERGI
ASS.ESP. MATXACUCA No presentat
2 ALBESA AGUILÓ, ROBERT
ASS.EXCTA. "LA PICOSSA" Validat
3 ALMANSA REYES, CARLOS
CLUB CENTRE EXCTA. PONT DE VILOMARA No presentat
4 ALONSO BLASI, XAVIER
Cap Validat
5 ARACIL SALA, CHRISTIAN
A TO TRAPO Validat
6 ARENY VARGAS, CARLES
ASS.CENTRE EXCTA. AGRAMUNT Validat
7 ARNAL FAUSTO, JOSE LUIS
7475, PENSAR HACER PENSAR Validat
8 ARREDONDO ROVIRA, DAVID
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA Validat
9 AVELLí TEIXIDOR, GEMMA
ASS.ESP. MATXACUCA No presentat
10 AYGUASENOSA JIMENEZ, JOAN
C.E Masques Sant Andreu Validat
11 AYLLÓN SANMILLÁN, CARLES
CLUB EXCTA. MADTEAM Validat
12 BACH GONZALEZ, DANI
Cap No presentat
13 BARTRINA GEA, CARLOS
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER No presentat
14 BERNABEU MOLINA, JAVIER
Centre Excursionista de Biar Validat
15 BES GINESTA, JORDI
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) No presentat
16 BJELKMAR, PäR
Puppy Skyrunners No presentat
17 BLASCO NANOT, SANDRA
INDEPENDENT No presentat
18 BORRàS VALLVERDú, BERNAT
CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES Validat
19 CABANAS CANAL, JOSEP
Independent Validat
20 CAHUE MORENO, DAVID
ASS.ESP. INTEMPÈRIE Validat
21 CALUCHO SOLÉ, JOSEP MA
ASS.ESP. EKKE LLEIDA Validat
22 CAPDEVILA RODRIGUEZ, XAVIER
OBRINT TRAÇA CLUB ESPORTIU Validat
23 CARRASCO BELLMUNT, DAVID
CLUB D’ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) No presentat
24 CELINE, RINGEVAL
TEAM LA CORDEE GAVARNIE No presentat
25 CIRBIáN FRANQUEIRA, JESúS
Beer Runners Barcelona Validat
26 CIRERA FAIBELLA, ANTONI
4000 PEUS ASS.EXCTA. COLLBATÓ Validat
27 CODINA GUARDIA, SARA
CENTRE EXCTA. SANT VICENÇ DE CASTELLET Validat
28 COLLADO JAREñO, OSCAR
Club Trail Albacete No presentat
29 COLOMINA CALVO, ALEX
Team Raidlight No presentat
30 CONTRERAS BUSQUETS, ALBERT
CLUB EXCTA. MADTEAM Validat
31 DALMAU EZQUERRA, ENRIC
JOVENTUT ATLÈTICA MONTCADA No presentat
32 DE LA COBA ALQUEZAR, DAVID
ASS.CULT. I RECREATIVA CENTRE EXCTA. DE ST JAUME DELS DOMENYS (SE) Validat
33 DIAZ AVALOS, AARON
CLUB CENTRE EXCTA. PONT DE VILOMARA Validat
34 EL HALLOUF GONZALEZ, ISMAEL
LA BARRA JOVE No presentat
35 EXPÓSITO ORTIZ, MIQUEL
CLUB EXCTA. DONAALPINA No presentat
36 FAYAS SASTRADA, JOAN CARLES
ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D’ÀNEU Validat
37 FERNANDEZ DOMINGUEZ, JESUS
nutrium Validat
38 FERNáNDEZ RECIO, FRANCESC
ASS.ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR Validat
39 FERRER PALLÉS, JORDI
ASS.ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR No presentat
40 FERRÚS PIQUET, CARLES
CLUB EXCTA. MADTEAM Validat
41 FOLGUERA ROBERT, JAUME
CENTRE EXCTA. TORRELLENC Validat
42 FONT VALVERDE, JOAN
cec No presentat
43 FORN MUNNé, TERESA
CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR Validat
44 GALVANY ROSSELLÓ, ORIOL
ASS.LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (SE) Validat
45 GARCIA MARSOL, SERGI
fam Validat
46 GARCIA MARTINEZ, JUAN JAVIER
Independent No presentat
47 GARCIA QUINTIAL, ANGEL
ASS.ESP. EKKE LLEIDA Validat
48 GARETH HICKS, GARETH HICKS
Abu Dhabi Validat
49 GARROBO VIDAL, CRISTINA
LA LIRA VENDRELLENCA (SE) Validat
50 GATES, AMBER
INDEPENDENT Validat
51 GONZALEZ BERMUDEZ, JACINTO
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ Validat
52 GONZALEZ CAMPS, SILVIA
ASS.D’ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES Validat
53 GUEROLA DE LA FUENTE, JORGE
AMICS VOLTA AL TERME FONDEGUILLA No presentat
54 GUTIERREZ POZO, PEDRO
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA Validat
55 HERENCIA JUAREZ, DANIEL
ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D’ÀNEU No presentat
56 HUMANES FERNáNDEZ, JOSé MANUEL
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D’OLESA DE MONTSERRAT No presentat
57 JOSé SILVA, JOSé MANUEL GOMES DA SILVA
Minho aventura No presentat
58 JUNYENT CAPDEVILA, IVAN
ASS.D’ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES No presentat
59 KRISTENSSON, TED
Puppy Skurunners Validat
60 LAFITTE, VALéRIE
no club No presentat
61 LOPEZ HERNANDEZ, JORDI
JOVENTUT ATLÈTICA MONTCADA Validat
62 LUIS MESA, ANTONIO
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO Validat
63 MAQUEDA CASTELLOTE, XAVIER
Casp Antics Alumnes No presentat
64 MARCO SAUQUET, JORDI
ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D’ÀNEU Validat
65 MARSAL BELTRAN, ANTONI
CLUB EXCTA. SARRALENC Validat
66 MARTI ROS, MARC
ASS.EXCTA. AMICS.M.STA.COL.CERVELLÓ Validat
67 MARTIN MARTIN, ANTONIO
AKTRAAMBASSADOR-CDTEM PEDREZUELA Validat
68 MARTINEZ FERNANDEZ, JOSE
CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA Validat
69 MARTINEZ URRUZOLA, NEREA
cdetm pedrezuela No presentat
70 MARTÍNEZ LÓPEZ, DIDAC
ASS.ESP. INTEMPÈRIE No presentat
71 MATAS DANÉS, JORDI
CLUB EXCTA. MADTEAM Validat
72 MIRALLES GIBERT, RUBEN
PUNK TRAIL No presentat
73 MOLIST CANIVELL, JORDI
KOALAS TEAM No presentat
74 MONSECH BARTA, CLAUDI
INDEPENDENT No presentat
75 MORRAL SALA, JOAN
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ Validat
76 MUELA VARELA, LUIS
Mons Igetto Validat
77 NAHUEL, PASSERAT
Team Craft Salming No presentat
78 OLVERA BAENA, IVAN
ASS.D’ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES Validat
79 OSINALDE GALDOS, AITZIBER
Izadi Zaleak Validat
80 OñATE EREñAGA, IñIGO
Manuel iradier No presentat
81 PALLEJà ELIAS, JOAN
CLUB EXCTA. DE GRÀCIA Validat
82 PARRA HERNANDEZ, VICENTE ( TITO)
HAGLÖFS PEDREZUELA No presentat
83 PARRAMóN RODRíGUEZ, ESTER
ASHI TEAM No presentat
84 PIN JARQUE, MIQUEL
CLUB EXCTA. RIALP Validat
85 PONS LLOSAS, SòNIA
Running Gargamel No presentat
86 PUJOL CARVENTUS, MARIANO
CENTRE PROMOCIÓ ACTIVITATS MUNTANYA (SE) Validat
87 RAFECAS FIGUERAS, EMILI
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS Validat
88 RAMíREZ SAURA, JAVIER
COSTERA SUR PAN MORENO Validat
89 REAL PEREZ, MANUEL
CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ Validat
90 REDONDO BOADA, JOANNA
CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA No presentat
91 REDONDO GUARDIOLA, JOSE
CLUB EXCTA. PALAUTORDERA Validat
92 REIXACH CRUZ, LLORENç
CENTRE EXCTA. DE SITGES Validat
93 RUIZ DIEZ, ANGEL
ASS.ESP. INTEMPÈRIE Validat
94 SAEZ RIOS, OSCAR
Els4banks No presentat
95 SAHUQUILLO FALCO, XAVIER
CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES Validat
96 SANCHEZ MARTINO, JUAN MANUEL
entretenium team No presentat
97 SANGLAS AYATS, JOSEP
CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA Validat
98 SANTAMARIA MASFORROLL, MARTI
CENTRE ALPÍ GIRONELLA No presentat
99 SATORRA VILALTA, ROBERT
Tres Tossals Validat
100 SOLER TORRADAS, JORDI
UNIÓ EXCTA. DE SABADELL Validat
101 SOLINA BUNDO, ALBERT
CLUB ESP. ALPÍ BAIX LLOBREGAT No presentat
102 TORCAL CARDONA, ALEX
JAS No presentat
103 TORRES PALAU, MANUEL DAVID
C.E.M. ALQUERIES RUNNING No presentat
104 VALERO ALARCóN, GABRIEL
Independiente Validat
105 VALLVERDU AGULLED, DAVID
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA Validat
106 VILA FABRA, PAU
ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL. (SE) - AAEET Validat
107 VILALTA BERENGUERAS, SALVADOR
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ Validat
108 VILLUENDAS PALOBART, RAMON
ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D’ÀNEU Validat
109 ZAPATA TARIFA, TOMàS
CLUB EXCTA. ALPICAT Validat