Preus

Federat

Inscripcions

ULTRA TRAIL TREPITJA GARROTXA SOLIDÀRIA 84KM

Llistat d˜inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’) CERTIFICATS
1 ALEGRí LLOBET, ERNEST
CENTRE EXCTA. CELRÀ Validat
2 ANDRADE FERNáNDEZ, MIGUEL
CAP No presentat
3 ANDREU GABARRON, PATRIC
fondsites vilassar de dalt Validat
4 ANGLADA JORDÀ, MIQUEL
INDEPENDENT Validat
5 AULINA ROS, ANDREU
N/A Validat
6 BAIG PUJOL, ROGER
Pedal Maià Validat
7 BIERA ANGUERA, JOAQUIN
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS Validat
8 BLANCHE ROVIRA, ORIOL
CLUB EXCTA. DONAALPINA Validat
9 BOIX CARBONES, LAURA
CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS Validat
10 BONET PéREZ, CARLES
Free runner Validat
11 BUSQUETS I FIGUERES, PAU
CENTRE EXCTA. D’OLOT Validat
12 CAPELL GIL, PAU
CENTRE EXCTA. D’OLOT Validat
13 CARRERAS DORCA, ENRIC
UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES Validat
14 CASADELLA I GARDELLA, JORDI
CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS Validat
15 CASADO BUIGUES, CARLOS
iRun Calp Validat
16 CASTANYER MASOLIVER, JORDI
CAP Validat
17 CASTAÑO GIL, SANTI
ASSOCIACIÓ BESCANÓ CORRE (SE) Validat
18 CODINA ALES, NURIA
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER Validat
19 COLLS COSTA, SIMO
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS Validat
20 DE MINGO JOVANI, ARAN
TRAILRUNNINGREVIEW Validat
21 DEL PALACIO ARGüELLES, JAIME
CENTRE EXCTA. TORELLÓ Validat
22 DIUME FELIP, XAVIER
CENTRE EXCTA. D’OLOT No presentat
23 FERRÚS PIQUET, CARLES
CLUB EXCTA. MADTEAM Validat
24 FRAILE JIMENEZ, JESUS
Uglowspain Validat
25 GARCIA BASSOLS, PAU
Tribiketrainer.com Validat
26 GARROTE ARJONA, JOSE MANUEL
ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) Validat
27 HARRISON, DAVID
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA Validat
28 JUANOLA BECERRA, XAVIER
CENTRE EXCTA. D’OLOT Validat
29 JUNCO BADOSA, JOSEP
CENTRE EXCTA. FARNERS Validat
30 LLORET GIRONÈS, NIL
ASSOCIACIÓ BESCANÓ CORRE (SE) Validat
31 MARTIN MARIN, JUAN DIEGO
ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL Validat
32 MARTIN TORO, FRANCESC
CLUB EXCTA. DE CALDES DE MALAVELLA Validat
33 MARTí MASES, ANTONI
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER Validat
34 MAS LLOVERAS, CARLES
CAP Validat
35 MASÓ VIDAL, ROBERT
ASSOCIACIÓ BESCANÓ CORRE (SE) Validat
36 MATAS BAñOS, ADRIà
AGRUP. EXCTA. MUNTANYA Validat
37 MONJÉ MARTÍ, ORIOL
ASSOCIACIÓ BESCANÓ CORRE (SE) No presentat
38 MORANO LÓPEZ, MIQUEL
ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) Validat
39 ORTIZ BRAULIO, ELOY
CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL Validat
40 PALLEJà ELIAS, JOAN
CLUB EXCTA. DE GRÀCIA Validat
41 PEREIRA MELEIRO, TONI
EXCURSIONISTA FARNERS Validat
42 PERRAMON RAMOS, BERNAT
CENTRE EXCTA. D’OLOT Validat
43 PLANAS COLL, ROBERT
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ No presentat
44 PONS FONT, JORDI
CLUB EXCTA. UECANOIA Validat
45 PUJOL BARTINA, JOSEP
CAP Validat
46 RECASENS RIEMBAU, JOSEP M.
CENTRE EXCTA. BANYOLES Validat
47 REIG ADERN, SALVADOR
CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLÈS Validat
48 REQUENA OSETE, JOSEP MARIA
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) Validat
49 RIERA CAPELLA, FRANCESC
CLUB ALPÍ PALAMÓS Validat
50 RIGALL SOLé, JOSEP
Cap Validat
51 RIVERO ONIEVA, MARC
CENTRE EXCTA. DE BLANES Validat
52 ROCA FONT, BLAI
CLUB NATACIÓ OLOT Validat
53 ROY TORNER, ALEX
CNB / TRR No presentat
54 SABATé MUñOZ, ENRIC
CLUB EXCTA. ALPICAT Validat
55 SANCHEZ ARANEGA, ALFONS
Independent Validat
56 SERRA BUSQUETS, JORDI
CAP No presentat
57 SISTERE LLOP, MONTSERRAT
CENTRE EXCTA. D’OLOT Validat
58 SOLA BERNAL, EDUARDO
CORRESOLIDARIS Validat
59 SOY CODINACH, MARC
cap Validat
60 VILLAR LáZARO, HAMAL
MónAventura Validat