Preus

Federat

Inscripcions

TRAIL TREPITJA GARROTXA SOLIDÀRIA 53KM

Llistat d˜inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ACEVEDO CáRDENAS, CRISTHIAN
Talaixa Team
2 ALMIRALL FERRERONS, MARIA
Cap
3 ALONSO LOZOYA, DAVID
Cap
4 AMAT PARTEGàS, SALVADOR
Club Esportiu Cube Manresa
5 ANDREU SUGRAñES, JORDI
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
6 BAGET BERNALDIZ, MARC
CAP
7 BALART GUIOT, ROGER
CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
8 BALDRICH COLL, JORDI
ELS XULIUS CENTRE SOCIAL RIBETÀ
9 BARCELÓ NOGUER, FRANCESC
CENTRE EXCTA. CELRÀ
10 BARNEDA BIGAS, JOAN
born2runfornells
11 BASELGA DURAN, POL
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
12 BATLLE MASDEU, JORDI
CENTRE EXCTA. D’OLOT
13 BATRIU SIBILA, MIQUEL
CLUB ESQUÍ BERGUEDÀ (SE)
14 BAYER TENA, ALBERT
-
15 BONILLA MILLAN, MAR
TriCBM
16 BORREDà GARCIA, ORIOL
CAP
17 BOSCH DE PEDRO, JORDI
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
18 BURLÓ IRIGARAY, JESÚS
ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
19 CABALLERO COSTAL, EDUARD
CENTRE EXCTA. BANYOLES
20 CAMPASOL PALAU, JORDI
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS
21 CAMPRUBI CLARET, MARCEL
PORTAL DE LES GAVARRES CLUB ESP. SANT MARTÍ VELL
22 CATALINA PLANADECURSACH, DAVID
Cap
23 COMELLAS PEREA, ALBERT
Mutuacat Bravo trail
24 CRUZ HUERTAS, RUBEN
CLUB ESP. BELLCAIRENC
25 CUNILLERA CAPSIR, ALEIX
FlexorRunners42.2Team
26 DE DALMAU FIGUEROLA, JOAN
ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
27 DE ESTEBAN MARTI, ROGER
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
28 DE LA RUBIA TORRES, ADRIAN
AGRUP. EXCTA. TALAIA
29 DE LA RUBIA TORRES, EMI
Altre
30 DEL OLMO PUERTAS, FRANCISCO
CABIROLS, ASS. EXCTA. DE ROSES
31 DULCET GENARO, JOSEP
CENTRE EXCTA. DE TERRASSA
32 DURAN RODRIGUEZ, MILA
CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
33 DUVERGER ROS, RENAUD
ITRIATLETES SOLIDARIS
34 ESCARDó LLEIXà, EDU
-
35 ESTIVILL ROIG, JOAN
ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
36 FELIP RODON, FRANCESC
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
37 FERRER PALLÉS, JORDI
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
38 FLOR-LAGUNA SÁNCHEZ, SATURNINO
CABIROLS, ASS. EXCTA. DE ROSES
39 FONTANET MASERO, JAUME
Trail CER Rubí
40 FORCADA SIMON, JORDI
cap
41 GALLART GüELL, JOAN
Olrait
42 GARCIA BARDOLL, SOFIA
SCOTT
43 GARCIA MORENO, GERMAN
CLUB EXCTA. MADTEAM
44 GARGALLO GARGALLO, JOSE LUIS
CLUB TRIATLÓ BASILISCUS
45 GASCó SOTOS, JAVIER
UME
46 GOMEZ RAMS, JONATHAN
Hook scool
47 GONZALEZ JURADO, J. MANUEL
CENTRE EXCTA. DE BLANES
48 GONZáLEZ VILCHES, JOAN ENRIC
Sapasteam
49 IBARS VELASCO, ALBERT
CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR
50 ILLA JOSé, ARNAU
Club Natació Banyoles
51 ISÚN NET, AGUSTÍ
CLUB EXCTA. PALAUTORDERA
52 JIMENEZ NAVARRO, RAFA
CLUB BTT MONTBIKE
53 LASO UTRILLA, DANI
CENTRE EXCTA. TORELLÓ
54 LIGINFER TEMPRADO, ANTONIO
GRUP DE RECERCA OLESA RURAL(SE)
55 LLAMAS BOZA, XAVI
CABIROLS, ASS. EXCTA. DE ROSES
56 LOPEZ ASION, ISABEL
Götliks
57 LOU FERNÀNDEZ, IVÀN
CENTRE EXCTA. DE RUBÍ
58 LóPEZ CATALáN, MàRIUS
UNIÓ EXCTA. DE SABADELL
59 LóPEZ LORO, DANIEL
Gich’s Session Navata
60 MARQUèS ESCARRà, RAMIRO
Cap
61 MARTI ZULET, JAUME
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
62 MARTIN PUERTAS, PEDRO PABLO
CLUB EXCTA. MADTEAM
63 MARTINEZ FUSTER, ROGER
Cronos
64 MARTINEZ VALLADARES, BLAS
UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA
65 MEGIAS GIL, OSCAR
Club natacio olot
66 MENA CEPE, MANEL
Talaixa Team
67 MENENDEZ VILLANUEVA, SERGIO
MELLO MENDI TALDEA
68 MESTRES MARTíNEZ, MIQUEL
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
69 MOLAS VALLS, PEP
PALEOTRAINING GIRONA
70 MOLIST PLADEVALL, ROGER
CLUB EXCTA. MADTEAM
71 MORENO PEREZ, CARLOS J
Independent
72 MORENO VALERO, DANIEL
ULTRAJAM
73 MUNDET TERRICABRAS, ARNAU
Cap
74 NAVARRO CABALLERO, DANIEL
UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA
75 OLIVERA VALLMAñA, JAVI
Ca la Guido trail
76 ORIOL DOMINGO, DAVID
Randofalando
77 PACHECO TORRES, MARIO
TALAIXÀ TEAM
78 PALOUZIÉ IBAÑEZ, JORDI
CASP, ANTICS ALUMNES ASSOCIATS (SE)
79 PANADÈS MAGRIÑÀ, ALEIX
CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA
80 PEREZ PUEYO, MARTA
Götlik
81 PITARCH TORRAS, MIQUEL
CENTRE EXCTA. DE TERRASSA
82 PLANAS SERRA, ALBERT
CENTRE EXCTA. D’OLOT
83 PLANAS SERRA, ALEIX
CENTRE EXCTA. D’OLOT
84 PONS COLELL, JOSEP
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
85 PUJOL SUREDA, NEUS
Matiners
86 PURSALS GIMéNEZ, IGNASI
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
87 RADU, FLORENTIN
Fondistes Penedès
88 RECHE MARTÍ, ALEIX
CLUB EXCTA. BREDA
89 REIG SAIS, JOSEP
17855
90 RIBAS JIMENEZ, JAUME
INDEPENDENT
91 RIERA MARTí, CARLES
CASP, ANTICS ALUMNES ASSOCIATS (SE)
92 RIGALL SOLé, JOSEP
Cap
93 RIUS ALSINA, JORDI
CAP
94 ROBLES PUJALS, COVI
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
95 RODRIGUEZ MUES, JUAN JOSE
TRAIL CER
96 ROS HOMS, DAVID
Borgonyà Corre
97 ROVIRA PUNTI, JOSEP
ASS. ESP. LA BISBAL VERTICAL
98 RUIZ TRUBAT, MARC
CENTRE EXCTA. D’OLOT
99 RUIZ VELEZ, MINGO
CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI
100 SANCHEZ ARANEGA, ALFONS
Independent
101 SANCHEZ CRISTOBAL, MANUEL
AGRUP. EXCTA. MUNTANYA
102 SAULEDA SERRA, CRISTINA
Sant Pol Independent
103 SELLARES OLIVERAS, VICENÇ
UNIÓ ATLÈTICA TERRASSA (SE)
104 SOLER CURTO, JAUME
Cap
105 SOLé CANAL, JOAN
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
106 SOSPEDRA ORERO, SUSANA
CLUB TRIATLÓ BASILISCUS
107 STILO, MARKUS
CENTRE EXCTA. DE TERRASSA
108 SUADES FUSTé, JOSEP
ELS XULIUS CENTRE SOCIAL RIBETÀ
109 SUàREZ FIGUERAS, ALBERT
Born2run Fornells de la Selva
110 SÁNCHEZ MARTÍNEZ, TONI
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
111 SáNCHEZ GARCíA, GABRIEL
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
112 TABOAS ALBIOL, CARLES
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS
113 TAVARES MORENO, JUANMA
CENTRE EXCTA. D’OLOT
114 TOLVE, JASON
Tecnirunner
115 TORREGROSA SANCHEZ, MIQUEL
Randofalando
116 TRAVE CASELLAS, JOAN
GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONÍ (GEIEG)
117 VALLE RIVERO, SERGIO
No Club
118 VAZQUEZ MATAS, JOSE
CENTRE EXCTA. DE BLANES
119 VEGA CLOT, JORDI
Conca senglars
120 VEHILS VARO, ALBERT
SKI CLUB CAMPRODON (SE)
121 VELASCO MAGESTER, JUAN JOSé
17480
122 VILA CARRAU, JOSEP
INDEPENDENT
123 VILA PUJIULA, ISMAEL
CENTRE EXCTA. D’OLOT
124 VILLAR RUBIROLA, SERGI
UME
125 VINYES, CESC
Cap
126 VIñOLAS GóMEZ, ELSA
Cap
127 VOCANSON /, CAROLINE
Visca la muntanya
128 VÉLIZ MARTÍNEZ, JAVIER
TRAIL CER RUBÍ
132 ÁVILA CASADO, MÍRIAM
CLUB EXCTA. MADTEAM