Preus

Federat

Inscripcions

CURSA TREPITJA GARROTXA SOLIDÀRIA 23KM

Llistat d˜inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ANGLADA BUSQUETS, OSCAR
IJ SALUT
2 ANGLADA REVERTER, JORDI
Independent
3 ANIEVAS TARRÉ, SERGI
SAFIR TEAM
4 ARCAS SANTAELLA, JOAN
CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
5 ARNAL ESPINAL, MIQUEL
.
6 BADOSA FEIXAS, MONTSE
CENTRE EXCTA. D’OLOT
7 BALLADARES MATEOS, CARLES
Centellense Legends
8 BARBA MOYA, FERRAN
CAP
9 BARBANCHO ESQUINAS, JOSé ANTONIO
Talaixa Team
10 BASAGAÑA BURNIOL, JOEL
UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES
11 BAZTAN PINADELL, EDUARD
Súper3
12 BAñERES SOLAZ, JAUME
sportsrunning Canet
13 BERGA MASOLIVER, JORDI
la fageda fundació
14 BLANCH TORT, XAVI
ASS. D’ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES
15 BORRELL CANALS, XAVI
Stikaful
16 BRISA SARTòN, BEATRICE
SKI CLUB CAMPRODON (SE)
17 BUADAS ARTAU, ANNA
CLUB EXCTA. DE CALDES DE MALAVELLA
18 BUENO COMPTE, JOEL
CENTRE EXCTA. D’OLOT
19 CABANYES I ROCA, ALBERT
Cap
20 CABEZAS LOPEZ, JAVIER
IJSALUT
21 CANNAROZZI CANNAROZZI, DAVIDE
CAP
22 CANO CANO, MOISES
CENTRE EXCTA. D’OLOT
23 CASELLAS PUJOL, GERARD
INDEPENDENT
24 CASSANY ALEMANY, JOAQUIM
PORTAL DE LES GAVARRES CLUB ESP. SANT MARTÍ VELL
25 CASTRO RIOS, ANA
CAP
26 CERVANTES CARCAS, MARCOS
CLUB EXCTA. MADTEAM
27 CLARES GONZáLEZ, JORDI
Cap
28 COMES ESCODA, MARTINA
Prorunners
29 COMES GARCIA, MARTI
CLUB ESPORTIU LA CALA
30 COSIALLS AñAñOS, BORJA
CEO
31 COSTA SOLER, MARC
CTT Olot
32 DELGADO RUIZ, TàNIA
Les Nenes Trail
33 FARGUELL CLAPéS, BERNAT
Prodivisionteam
34 FATJO DE MARTIN, NURIA
CLUB ALPINO MADRILEÑO
35 FERNáNDEZ ALBúJAR, GABRY
CLUB EXCTA. MADTEAM
36 FERNáNDEZ BRENES, JOAQUíN
Cet Teia
37 FIGULS ROMA, FRANCESC XAVIER
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
38 FORéS BOSCH, QUEL
CENTRE EXCTA. D’OLOT
39 GIRONA LEON, JESUS
Fageda
40 GODINO RODRíGUEZ, DOLORS
CLUB CENTRE EXCTA. DOSRIUS
41 GODOY CAPDEVILA, FRANCESC
CENTRE EXCTA. D’OLOT
42 GONZÁLEZ JIMÉNEZ, CRISTINA
AGRUP. EXCTA. TALAIA
43 GONZáLEZ LLULL, AGUSTí
CAP
44 GRANELL GALLEGO, JORDI
Stikaful
45 GRAU CANTURRI, ALBERT
CENTRE EXCTA. MONTSERRAT
46 GUILERA NAVARRO, EDUARDO
independiente
47 GUIRADO ATIENZA, ANTONIO
No hay
48 GüELL GüELL, JORDI
Centre Excursionista d’Olot
49 LACUESTA PRAT, MARC
Cet teia
50 LAFUENTE ROMERA, SANTI
Cap
51 LARA VILLATORO, DAVID
CENTRE EXCTA. D’OLOT
52 LOPEZ PUJOL, RAUL
pota i tripa team
53 MARCO PALLàS, PEP
Independent
54 MARIN VALENZUELA, TONI
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
55 MARMOL BALADAS, MARC
4000 PEUS ASS. EXCTA. COLLBATÓ
56 MARTI GOMEZ, MERITXELL
CLUB ALPINO ITALIANO
57 MARTINEZ MARTINEZ, OLGA
Fondistes Blanes
58 MARTINEZ SIMóN, ANGEL
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D’HORTA
59 MARTÍNEZ TORRES, SARA
CLUB EXCTA. MONTBLANC
60 MARTíN VIZUETE, MERCè
sportsrunning Canet
61 MARTíNEZ CABEZA, DAVID
Pinku’s
62 MARTíNEZ ESTRADA, FRANCISCO
Cap
63 MARTíNEZ GóNGORA, DAVID
Cap
64 MOLINA MARTINEZ, ALMUDENA
Talaixà team
65 MORET SERRAMITJA, MARTA
CENTRE EXCTA. D’OLOT
66 OBACH FERNANDEZ, EDUARD
IJ SALUT
67 ORGUE BALCELLS, JAUME
ESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)
68 OSORIO VILALTA, RICARD
Cap
69 PAJARES CASTRO, ADRIà
Club Pirinenc Andorrà (CPA)
70 PALLé PEDESCOLL, SINTO
Club Peña Guarra
71 PALOMER SOLER, JOAN
independent
72 PARAROLS PALOMERAS, FRANCESC TAVIL
Aspresxtrem
73 PASCUET GONFAUS, XEVI
Club Natació Vic ETB Triatló.
74 PERE JOVé, RICARD
CONCA SENGLARS
75 PLANA AGUILAR, ALBERT
Independent
76 PLANA PLANAGUMà, SERGI
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
77 PLUJÀ DARNÉ, CARLES
C.E.O.
78 POL SEUBA, PERE
CAP
79 PORTI GARCIA, MELO
Ashi Team
80 PRAT BAULENAS, ALBERT
08554
81 PUIGVERT PADROSA, MOISES
Pringat
82 PUJIULA RAMISA, LLUÍS
CENTRE EXCTA. D’OLOT
83 QUINTANA AGUSTI, LLORENç
Romanic
84 REIXACH PARAROLS, MARC
CENTRE EXCTA. D’OLOT
85 RENTSCHLER, FELIX
Independent
86 RIBAS ROMAGòS, JORDI
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
87 RIBERA FLORES, JORDI
cap
88 RIERA CARRERAS, ANNA
Cap
89 RODRíGUEZ SáNCHEZ, ISAAC
TRAIL CER
90 ROMEU COLS, MARC
Runningbitlles
91 ROURA PORT, FERRAN
CAP
92 ROVIRA ARCUSA, GERARD
17800
93 RUBIO BOBET, IVAN
CLUB EXCTA. DONAALPINA
94 RUPEREZ ALVAREZ, ADRIAN
AD MOAL
95 SALA PALLAROLES, MONTSE
SENGLAR RUNNERS
96 SANTAMARIA FARRé, MARIA
CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA
97 SANTOS LLORT, MONTSERRAT
---
98 SEGURA RIUS, MARTA
CLUB EXCTA. UECANOIA
99 SERRA SARGATAL, PATRICIA
CLUB EXCTA. MADTEAM
100 SOTERAS PLACIS, MARC
Team albino
101 TATO VALCARCEL, OSCAR
CENTRE EXCTA. DE BLANES
102 TAUSTE NOVA, VANESSA
LES NENES TRAIL
103 TICO LOPEZ, ANNA
CAP
104 TORRENT PLANAGUMA, ELOI
CENTRE EXCTA. D’OLOT
105 TORRES PINDADO, DAVID
CENTRE EXCTA. D’OLOT
106 VAYREDA BARNADAS, RAMON
CENTRE EXCTA. D’OLOT
107 VENTEO PéREZ, RAMON
08800
108 VERDAGUER RENART, PERE
Cap
109 VIA NIETO, MARC
CAP
110 VIAñA TREPAT, XAVIER
Cervera triatló
111 VICEDO MARZO, FRANCESC XAVIER
ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR
112 VIVAS GALLEGO, JOEL
Cap
113 XARGAYÓ FERNANDEZ, PERE
IJ SALUT