Preus

Federat
Adult: 22 €
Infantil: 22 €

No federat
Adult: 29 €
Infantil: 29 €

Inscripcions

Documents tècnics

V Marxa de Resistència la Llopa

Llistat d˜inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 BARBERO FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL
CLUB CENTRE EXCTA. SANT JOAN DESPí
2 BARDAJÍ RAMONET, XAVIER
SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L’ATENEU SANTJUSTENC
3 BARRERA BASSÓ, LOURDES
SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L’ATENEU SANTJUSTENC
4 BERENGUER SAFONT, MONTSERRAT
CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA
5 CABO PATÓN, FRANC
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
6 CAMPOS AGUILERA, MIGUEL ÁNGEL
Team friends
7 CANELA MIQUEL, DAVID
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
8 CAPDEVILA CARRERA, XAVIER
CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA
9 CAROS DE LA CRUZ, XAVIER
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
10 CARUGATTI DE LA RIVA, MACARENA
Cap
11 CASTAñO SERRA, MARIA
Cap
12 CASTELOS PEDRET, ANNA
CAP
13 CLARAMUNT MORERA, XAVIER
FOMENT EXCTA. DE BARCELONA
14 CLOPES MILLAS, RAMON
cap
15 COLS MARSINYACH, PILAR
UNIÓ EXCTA. PRATS
16 COMPANY ORDOÑO, LLUÍS
CLUB EXCTA. MADTEAM
17 COSTA DACHS, RAFAEL
CLUB ESQUÍ BERGUEDÀ (SE)
18 DE LA CASA CASTRO, MIGUEL
CENTRE EXCTA. GARRIGUENC
19 DUQUE SILVESTRE, JOSE MIGUEL
CLUB CENTRE EXCTA. PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS
20 ESCOLA RUBI, MARC
ASS. EXCTA. L’URGELL
21 ESTANY PIMAS, JOAN
CAP
22 FABRE HEREDIA, XAVIER
ASS. ESP. DIEDRE
23 FERNANDEZ GILBERT, ÀGUEDA
CLUB EXCTA. MADTEAM
24 FUENTES ARAGONÉS, JOSÉ LUIS
CENTRE EXCTA. ROCA NEGRA
25 FÀBREGAS MORENO, ANTONIA
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
26 GAONA BOIXADER, ROGER
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
27 GAONA SANZ, ESTEVE
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
28 GARCIA MORALES, JOSE LUIS
CLUB ALPINO BARCELONA
29 GARCÍA ARANDA, MIGUEL ÁNGEL
CLUB ESP. KORRETONENCS
30 GARRIDO VENDRELL, ROSA
EL CIM, CENTRE EXCTA. MONTCADA I REIXAC
31 GARROBO VIDAL, CRISTINA
ASS. EXCTA. MONTMELL
32 GIBERT BERTRAN, FRANCESC
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
33 GIMFERRER CASANOVAS, ROMAN
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
34 GONZALEZ PRIETO, EVARISTO
CLUB NATACIÓ TERRASSA (SE)
35 HERNÁNDEZ CRESPO, DANIEL
CENTRE EXCTA. ROCA NEGRA
36 HERNÁNDEZ CRESPO, MIGUEL ANGEL
CENTRE EXCTA. ROCA NEGRA
37 JIMENEZ PADILLA, MONTSERRAT
Cap
38 LABRADA RUIZ, ALEJANDRO
CLUB EXCTA. MADTEAM
39 LLONC SABATER, JOSEP Mª
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
40 LLORCA GUERRA, RICARDO
CENTRE EXCTA. PUIGCASTELLAR
41 LORENTE RUBIO, JUAN ANTONIO
CLUB EXCTA. ARESTA NORD
42 LUKIC LUKIC, ILINCA
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
43 LóPEZ MARTINEZ, CARLOS
CLUB NATACIÓ TERRASSA (SE)
44 MARCOS BONET, SANDRA
AGRUP. EXCTA. MUNTANYA
45 MARTINEZ AYALA, CRESCENCI
Club N. Terrassa
46 MARTINEZ FERNANDEZ, JAVIER
CAP
47 MASDEU FONT, CARLES
AGRUP. CATALANA COLLDEJOU PRO. EXCTA.
48 MASSÓ URGELLÈS, JOSEP MARIA
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
49 MATEO JORDE, MARIA MERCE
CLUB EXCTA. ESPARREGUERA
50 MERCADER SOLà, JOAQUIM
08380
51 MULLERAT CAMPANERA, FRANCESC
CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
52 PADILLA PéREZ, SíLVIA
UNIÓ EXCTA. VIC
53 PARERA HERMIDA, ANGEL
CORRECATAGAFO
54 PARERA URPI, SERGI
SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L’ATENEU SANTJUSTENC
55 PARRA GALAN, GABRIEL
Fondistes Blanes
56 PERA PARETO, JOAN ANTON
SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L’ATENEU SANTJUSTENC
57 PEÑALVER VIDAL, XAVIER
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
58 PLANAS GRAU, JORDI
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGADA
59 POCH MARTí, PERE
Fondistes Pineda
60 POLL GELABERT, JOAN
SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L’ATENEU SANTJUSTENC
61 POLL GELABERT, RAMON
SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L’ATENEU SANTJUSTENC
62 PUERTOLLANO LUPIAÑEZ, EDUARDO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
63 RAMOS MARTIN, FRANCISCO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
64 RAMíREZ RAMíREZ, SANDRA ILIANA
Cap
65 RUBIO ASENSIO, GABRIEL
CAP
66 SALA MELLADO, TICIà
CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR
67 SALAS ALBERT, Mª CARME
EL CIM, CENTRE EXCTA. MONTCADA I REIXAC
68 SALCEDA SANCHEZ, ANTONIO GERMAN
CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ
69 SANZ MEDINA, EDUARDO
08130
70 SANZ SANTANO, EDUARDO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
71 SARQUELLA PI, ALICIA
ASS. CALELLA - MARXA (SE)
72 SEGURA RODRIGUEZ, ENCARNA
Cap
73 SÁNCHEZ ARTIGAS, EDUARD
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
74 TEJEDOR GRANERO, MERITXELL
UNIÓ EXCTA. VIC
75 TINTURé VILLEGAS, ÒSCAR
Colla TriRunners Pinemar
76 TOMAS FERRE, JOSEP
CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA
77 TORRES FIGUEROA, XAVIER
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
78 TORRES LÓPEZ, MARTIN
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
79 TUNEU ARXER, LLUíS
GRUP EXCTA. MANLLEU
80 VARA OTERO, ÁNGEL
08320
81 VELLVÉ MOLINA, CARLES
CENTRE EXCTA. SANT CELONI
82 VERGÉS ROURA, MARC
CLUB EXCTA. MADTEAM
83 VIC MARTíNEZ, ANTONIO
No federado
84 VILLANUEVA TARRASON, MILAGROS
SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE)
85 VIVÓ PÉREZ, JOSEP
CLUB EXCTA. MADTEAM
86 VIZCAINO MATEU, JAIME
SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE)
87 VIZCAINO VILLANUEVA, DANI
SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE)