Preus

Federat

Inscripcions

Sopar celebració 50a Renovació Flama de la Llengua Catalana a Prada

Llistat d˜inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ARBOS ARQUES, ALBERT
CENTRE EXCTA. ELS BLAUS
2 BOSCH VIA, JOAQUIM
CENTRE EXCTA. ELS BLAUS
3 BOU CABRÉ, JOSEP
Agrupació Excursionista "Catalunya)
4 CABRé RAMON, EUFEMIà
REUS DEPORTIU (SE)
5 CAMÍ VILÀ, JOSEP
CLUB EXC.REDDIS
6 CAYON COSTA, EDUARD
CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA
7 CHALé MARTIN, JAUME
AEC
8 COLLADO GóMEZ, M. DEL CARME
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
9 DOMÈNECH MIQUEL, MONTSERRAT
REUS DEPORTIU (SE)
10 ESCODA MALLORQUÍ, FRANCESC D’ASSÍS
REUS DEPORTIU (SE)
11 ESTRADA GUTIÉRREZ, HÉCTOR
REUS DEPORTIU (SE)
12 FABREGAT MARTI, ESTER
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
13 FELIU FERRANDO, Mª TERESA
CLUB MUNTANYENC MOLLET
14 FERRER SANMIGUEL, MONTSERRAT
AEC
15 FERRUS PIQUET, JORDINA
C. E Els Blaus
16 FRANCISCO BERGA, JORDI
CLUB EXCTA. REDDIS
17 FàBREGAS VALLVERDú, JOSEFA
REUS DEPORTIU (SE)
18 GARCIA PERIZ, SERGI
CENTRE EXCTA. ELS BLAUS
19 GOMEZ MESTRE, LLUíS
CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA
20 GONZàLEZ VALIENTE, PEDRO
AEC
21 HERNANDEZ ANDRES, MARIA MERCE
COLLA EXCTA.DE VILANOVA
22 HUERTOS FERRER, JOAN
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
23 LLUCH MILLAN, M. JOSEP
AEC
24 MARCO QUERALT, M.ISABEL
CLUB EXC.REDDIS
25 MASSANA MASSANA, JOSEP
CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES
26 MERINO URBANO, JORDI
CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ
27 MUNRóS CANTERO, ARCADI
CLUB MUNTANYENC MOLLET
28 MUÑOZ CRUZ, JORDI
REUS DEPORTIU (SE)
29 ORÓ FARNÓS, CARME
CLUB EXCTA. REDDIS
30 PALAU SALLENT, DOMÈNEC
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
31 PASTOR BOSCH, JOAN
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
32 QUATRECASSES GIRALT, MIQUEL
AL-PI-NISME CLUB ESPORTIU
33 RIBAS SANS, MONTSERRAT
AL-PI-NISME CLUB ESPORTIU
34 ROIG RUIZ, PILAR
CENTRE EXCTA. ELS BLAUS
35 SABé SEGURA, SILVIA
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
36 SABé SEGURA, SILVIA
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
37 SALVADOR JUAN, M. JESúS
AEC
38 SANAHUJA TOLEDANO, FRANCESC
CLUB EXCURSIONISTA DE GRACIA
39 SILVESTRE CASAS, JOSEP MARIA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
40 TARRIDA ARIBAU, POL
Associació Flama del Canigó d’Igualada
41 TEMPRANO MAS, JUAN
COLLA EXCTA.DE VILANOVA
42 TOMÀS LLACUNA, ANNA
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
43 TORRENT ISANTA, FRANCINA
AEC
44 TORRENTS TORRENTS, ANTONI
CLUB EXCTA. REDDIS
45 TORT CAñELLAS, JOAN
Associació Flama del Canigó d’Igualada
46 TORT CAñELLAS, JOAN
Associació Flama del Canigó d’Igualada
47 TORT CAñELLAS, JOSEP MARIA
Associació Flama del Canigó d’Igualada
48 TRèMUL MONEDERO, PERE
CENTRE EXCTA. ELS BLAUS
49 TUDELA SABATé, NúRIA
AEC
50 VALCARCE GóMEZ, CARME
AEC
51 VILLENA SEGURA, ANTONI
AEC
52 VINAIXA FORTUNY, MISERICORDIA
CLUB EXCTA. REDDIS