Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat
Adult: 24 €
Infantil: 24 €

No federat
Adult: 30 €
Infantil: 30 €

Resultats

4a MARXA LES BORGES - RIU SET

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ALONSO RIAGUAS, VICENTE
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
2 AMIEL PICOLA, JAUME
UNIÓ EXCTA. DE SABADELL
3 ARQUéS BARDAJí, JORDI
Silvia Hill fisioteràpoc domiciliària
4 AUGUSTIN GONZáLEZ, TONI RAMON
COLLA EXCTA. CASSANENCA
5 BARRUFET MARTINEZ, MARC
CLUB ALPÍ BELL-LLOC
6 BELTRAN BERNADICH, FRANCESCA
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
7 BERNAL GONZÁLEZ, MARÍA TERESA
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
8 BLANCO CASTELLS, FCO.JAVIER
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
9 BONíAS TRUJILLO, PEDRO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
10 BUENO MARTIN, TERESA
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
11 CABALLERO GALVAN, MANUEL
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
12 CABALLERO GALVAN, VICTORIANO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
13 CAMINS BENAIGES, ROQUE
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
14 CAMPAÑA MUÑOZ, CRISTOBAL
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
15 CANO RIERA, MARTí
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
16 CASTELLET LARENA, JAUME
ASS. ESP. GRUP EXCTA. BELL MATÍ
17 COSTA DACHS, RAFAEL
CLUB ESQUÍ BERGUEDÀ (SE)
18 DOñATE PUIG, CARLES
CLUB CENTRE EXCTA. CALDES DE MONTBUI
19 ESCOLA RUBI, MARC
ASS. EXCTA. L’URGELL
20 ESCRIBANO BARTLETT, JAVIER
CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA
21 FALCON PONS, EUGENI
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
22 FERNANDEZ PEÑA, ALFONSO
CLUB EXCTA. DE GRÀCIA
23 FERNANDEZ SAMI, RAMON
CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA
24 FONT GALí, XAVIER
CENTRE EXCTA. BAIX EMPORDÀ
25 FORT CABEZOS, FULGENCIO
CLUB ESP. D’ACTIVITATS DE MUNTANYA PARETS-CAM
26 FUENTES ARAGONÉS, JOSÉ LUIS
CENTRE EXCTA. ROCA NEGRA
27 GARCIA BLASCO, FERNANDO
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
28 GARCIA MIRANDA, ANGEL
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
29 GARCIA SOLA, DIDIER
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
30 GIBERT BERTRAN, FRANCESC
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
31 GONZALEZ FONTALVA, JOAQUIN
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
32 GUERRERO MONLEON, FELIPE
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
33 HENS TRAPERO, MARIA JOSÉ
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
34 JARCA, ELENA CORINA
CENTRE EXCTA. ROCA NEGRA
35 JOVé ARRUEBO, ENRIC
cap
36 LLONC SABATER, JOSEP Mª
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
37 LORENTE RUBIO, JUAN ANTONIO
CLUB EXCTA. ARESTA NORD
38 MARIN SALA, XAVIER
CAP
39 MARTÍN DE LA FUENTE, ANGEL
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
40 MIGUEL MIGUEL, ANA
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
41 MIRANDA CHAVES, MANUEL
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
42 MIRO FUERTES, MARC
CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
43 MOLET GUASCH, ROSER
CENTRE EXCTA. CIM BELLPUIG
44 MORON MOLINA, SALVADOR
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
45 OLIVA PIERA, IMMA
CENTRE EXCTA. CIM BELLPUIG
46 PALOMAR ALCARAZ, ADRIÀ
CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA
47 PEREIRO CONDE, FRANCISCO
CLUB EXCTA. MADTEAM
48 PEÑALVER VIDAL, XAVIER
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
49 QUERALT LLORT, MARçAL
Club bàsquet Borges Garrigues
50 RAMOS GINER, EMILIA
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
51 RAMOS MARTIN, FRANCISCO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
52 SANTIAGO RODRIGUEZ, GABRIEL
CLUB EXCTA. MADTEAM
53 SARDÀ FARRÉ, RAMON
CAP
54 SORS SALA, REMEI
CENTRE EXCTA. BAIX EMPORDÀ
55 TOMAS FERRE, JOSEP
CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA
56 VICENTE GARCIA, MONTSE
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
57 VILLANUEVA TARRASON, MILAGROS
SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE)
58 VIZCAINO MATEU, JAIME
SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE)