Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat
Adult: 30 €
Infantil: 30 €

No federat
Adult: 35 €
Infantil: 35 €

Inscripcions

Documents tècnics

X Almogàver - 2020

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ALAMANY CORSELLAS, JORDI
ECPCGR
2 ALDEHUELO ALBA, PILI
CLUB EXCTA. MADTEAM
3 ALFARO PALACIOS, LAIA
cap
4 ALMARCHA PARRA, DESIDERIO
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
5 ARAGONÉS SOLANELLAS, ROSER
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
6 ARREDONDO ROVIRA, DAVID
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
7 AUGUSTIN GONZáLEZ, TONI RAMON
COLLA EXCTA. CASSANENCA
8 AYMERICH CERVANTES, JORDI
CLUB EXCTA. ESPARREGUERA
9 BAEZA AGUILAR, RUBEN
Cap
10 BALFEGO MARTí, ARTURO
Independent de la cala
11 BARDANCA POZO, FERNANDO
Avui qué?
12 BARQUERO JIMENEZ, LIDIA
ASS. EXCTA. MONTMELL
13 BARRADAS RUIZ, JOAN CARLES
UNIÓ EXCTA. DE SABADELL
14 BASORA CAMPOS, DAVID
Club Excursionista l’Espardenya
15 BELTRAN BERNADICH, FRANCESCA
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
16 BERMUDEZ LAFUERZA, PAULO JOSE
CERAP
17 BERNAUS ROMERO, CARME
ASS. D’ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES
18 BESORA ESTIVILL, LAIA
AGRUP. EXCTA. MONTSANT
19 BLANCO CASTELLS, FCO.JAVIER
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
20 BLASCO FERNANDEZ, JAVIER
AGRUP. EXCTA. MUNTANYA
21 BONíAS TRUJILLO, PEDRO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
22 BOSCH MORERA, MARC
CLUB EXCTA. ALPICAT
23 BURGUÈS HONRUBIA, LOIS
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
24 CAIHUELAS I QUILES, RAMON
CLUB EXCTA. MADTEAM
25 CAMINS BENAIGES, ROQUE
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
26 CANYELLES FIGUEROLA, GUILLEM
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
27 CERRILLO ALBAIGÉS, NÚRIA
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
28 CLARAMUNT MORERA, XAVIER
FOMENT EXCTA. DE BARCELONA
29 CLÈRIES ARAN, MARIA
CENTRE EXCTA. PONTSICÀ
30 CUBELLS LARROSA, ROBERT
43204
31 CUESTA ESCOBAR, MIGUEL ÁNGEL
CAP
32 DEL PINO CASTILLO, AARON
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
33 DOMINGO CASANELLAS, DAVID
CLUB EXCTA. ELS PERDUTS DE BEGUR
34 DOMINGUEZ BOTEY, RAUL
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
35 DURBAN OLIVER, JOAN
CAP
36 EL KHATTABI NAFI, YONES
MadTeam
37 FALCÓ BARBER, CÈSAR
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
38 FARELL MUñOZ, AGUSTí
CAP
39 FEBRERO CANADELL, ESTER
AGRUP. CIENTIFICO-EXCTA. MATARÓ
40 FONT GALí, XAVIER
CENTRE EXCTA. BAIX EMPORDÀ
41 FORT CABEZOS, FULGENCIO
CLUB ESP. D’ACTIVITATS DE MUNTANYA PARETS-CAM
42 FRANCH DIAZ-VELASCO, TONI
CLUB EXCTA. MADTEAM
43 GALIMANY ORTI, JOSEP
ASS. EXCTA. MONTMELL
44 GARCIA CRUSET, MARTA
CLUB EXCTA. MADTEAM
45 GIL ROVIRA, JUAN CARLOS
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
46 GIMENO JUANES, MARIA AMPARO
CAP
47 GOMEZ LOPEZ, JOSE MIGUEL
CAP
48 GOMEZ PALACI, ANTONIO
CLUB ESP. ROCKO D’ALMENAR
49 GONZALEZ FONTALVA, JOAQUIN
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
50 GRAS CAMPODARBE, SòNIA
ASS. CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
51 GUASCH LLORENS, CARLES
LA LIRA VENDRELLENCA (SE)
52 GUERRERO MONLEON, FELIPE
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
53 GUZMAN HERRANZ, SUSANA
cap
54 HERNANDEZ ESCRIBANO, VICTOR
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
55 IZQUIERDO RECHE, FRANCISCO JOSÉ
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
56 JARAUTA BRAGULAT, IGNASI
ASS. EXCTA. CAMPI QUI PUGUI
57 LEON JAVIER, RAQUEL
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
58 LLADONOSA RIBES, EMILIO
CLUB ESP. ROCKO D’ALMENAR
59 LLAMBRICH FERRé, LLUíS
Estels
60 LLONC SABATER, JOSEP Mª
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
61 LORENTE RUBIO, JUAN ANTONIO
CLUB EXCTA. ARESTA NORD
62 LóPEZ MARTíNEZ, GREGORIO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
63 MACIAS LABRADOR, OLIVER
CLUB EXCTA. MADTEAM
64 MARCO OLMOS, PEPI
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
65 MARTINEZ CARRETERO, EVA
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
66 MEJIAS SENDRA, JOAQUIM
CAP
67 MOLLEVí BORTOLó, JORDI
FOMENT EXCTA. DE BARCELONA
68 MONCLÚS MAJÓ, ORIOL
FOMENT EXCTA. DE BARCELONA
69 MORAGUES ARBONES, ANNA
GRUP EXCTA. SERRALADA
70 MORENO JIMéNEZ, RICARD
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
71 MORERA OLIVA, LAIA
CENTRE EXCURSIONISTA GUISSONENC
72 MOYA OTEROS, IVAN
CLUB EXCTA. D’ALCOVER
73 NIETO MORENO, CARMELO
CLUB EXCTA. ESPARREGUERA
74 OJADOS GONZALEZ, JUAN
CAP
75 OLLER RECASENS, JORDI
castellers de Vilafranca
76 PARERA TRASERRA, JOSEP
CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA
77 PEREIRO CONDE, FRANCISCO
CLUB EXCTA. MADTEAM
78 PERPIÑAN ESCRIBANO, SUSANA
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
79 PEÑALVER VIDAL, XAVIER
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
80 PIñERO VEGA, YOLANDA
CAP
81 PONS CàRCELES, JOAN MARIA
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
82 QUILES MATEU, ÀNGEL
CAP
83 RAMIREZ LUQUE, DANIEL
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
84 RAMOS MARTIN, FRANCISCO
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
85 ROBLES ALEGRE, MARIA ISABEL
CLUB EXCTA. ELS PERDUTS DE BEGUR
86 RODRIGUEZ GOMEZ, FRANCESC
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
87 ROVIRA OLIVA, JAUME
08271
88 RUIZ DIEZ, ANGEL
GRUP EXCTA. EL PAPIOL
89 RUIZ GRACIA, ARNAU
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
90 SALADO RIEJOS, JOSE E.
Avui que. .
91 SALCEDA SANCHEZ, ANTONIO GERMAN
CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ
92 SANCHEZ GIL, DIEGO
CAP
93 SANTIAGO RODRIGUEZ, GABRIEL
CLUB EXCTA. MADTEAM
94 SARRADO MAYOR, ESTER
Cap
95 SENAN AMORóS, JOSEP MARIA
CLUB EXCTA. L’ESPARDENYA VILALLONGA DEL CAMP
96 SERDA I GUTIÉRREZ, JUAN ANTONIO
CLUB EXCTA. TIANA
97 SEVILLA VILLARES, DAVID
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
98 TOMAS FERRE, JOSEP
CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA
99 TOMAS IBAñEZ, XAVI
Cap
100 TUTUSAUS GRAUS, MERITXELL
AGRUP. EXCTA. MONTSANT
101 URÓ VILANOVA, DAVID
CAP
102 VEGA SANJUAN, ANGEL
CLUB EXCTA. MADTEAM
103 VILLANUEVA TARRASON, MILAGROS
SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE)
104 VISA SANROMAN, ESTHER
GRUP EXCTA. SERRALADA
105 VIZCAINO MATEU, JAIME
SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE)