Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat

Inscripcions

Fora de termini d'inscripció

XXI CAMINADA PEL MASSÍS DE LES MUNTANYES DE PRADES

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ABELLó GONZALEZ, PAU
Cap
2 ABRIL LOPEZ, SERGI
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
3 ACEÑA ALONSO, ROBERT
PENYA CICLISTA ALTAFULLA (SE)
4 ADELL COLOMÉ, ESTHER
ZIGA ZAGA
5 AGUILAR GARCIA, CRISTINA
CAP
6 ALBIAC MACHIN, JUAN CARLOS
Centre excurssionista flix
7 ALCARRAZ ESPELTA, JAUME
CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
8 ALMIñANA MORENO, XARO
CAP
9 ANDREU SUGRAñES, JORDI
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
10 ANTúNEZ PUJOL, MONTSERRAT
CEL
11 ARREDONDO ROVIRA, ELI
CORREDELLONS DE VILABELLA
12 ARRIBAS ESTEVE, ANGEL S.
Parfisal
13 BALFEGO MARTí, ARTURO
Cap
14 BAQUERO GRANADERO, BENITO
Dropus trail
15 BARBERÀ FONS, JOSEP Mª
CLUB EXCTA. D’ALCOVER
16 BARDIN BARBIER, JACQUES
CAP
17 BARDIN BARBIER, JEAN CLAUDE
ASSOCIACIÓ D’AMICS DE LES MUNTANYES DE PRADES
18 BARRERO FRANQUET, ANNA
CAP
19 BARRERO GUERRERO, EUGENI
CAP
20 BATET CABALLÉ, PERE JOAN
CLUB EXCTA. D’ALCOVER
21 BATLLE DOMÈNECH, SALVI
ZIGA ZAGA
22 BENET TELLA, RAMON
ASS. ESP. EKKE LLEIDA
23 BERENGUER RIUS, JOAN
CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
24 BERGA LOPEZ, JORDI
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
25 BERNAL ROMERO, MIQUEL
CLUB EXCURSIONISTA VALLFOGONA
26 BOIX FERRER, FINA
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
27 BOLEDA OBIOLS, EDUARD
Parsifal
28 BORRAS RAMON, FINA
CENTRE EXCTA. QUERALT
29 BOSCH MORERA, MARC
CLUB EXCTA. ALPICAT
30 BUITRAGO FIGOLS, ALEXANDRE
Ultra camina lleida
31 BULDÓ POLLS, JUAN
CENTRE EXCTA. LLINARS DEL VALLÈS
32 BURLÓ IRIGARAY, JESÚS
ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
33 BUSQUETS PUIG, ANNA
cap
34 CABRERA DOMINGO, JOSEP
Ultra Camina
35 CAELLES SEVIL, ARACELI
ZIGA ZAGA
36 CAMINS PROFITóS, NATXO
CLUB EXCTA. ALPICAT
37 CANO MIGUEL, NURIA
CAP
38 CANO RIERA, MARTí
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
39 CARBONELL GOMEZ, ORIOL
C.e. Pi Tallat
40 CARRERA MARTíNEZ, OSCAR
Somni
41 CARRERA MORENO, JOAN
CAP
42 CASADÓ CLAVAGUERA, JOSEPA
CAP
43 CASILLAS GUTIÉRREZ, SILVIA
CLUB EXCRUSIONISTA D’ALCOVER
44 CASILLAS GUTIéRREZ, JUAN PABLO
C. E. Alcover
45 CASTAÑER HARSTER, XAVIER
CLUB EXCTA. MADTEAM
46 CASTELLS QUERO, MARINA
Morning’s Power
47 CIVIT GOMIS, JOSEP Mª
TARTERAS NONSTOP 4.0 RETURN
48 DE RIVAS PIE, MAENA
Centre excursionista Tarragona
49 DUFFY HALLAM, SYLVIA
CAP
50 EDO MARTINEZ, JAUME
MADTEAM
51 ESTIVILL ROIG, JOAN
ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES
52 FALCON PONS, EUGENI
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
53 FELIP RODON, FRANCESC
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
54 FERNáNDEZ TRUJILLO, MACARENA
CLUB ESP. D’ACTIVITATS DE MUNTANYA PARETS-CAM
55 FERRATé MANRIQUE, PERE
Cap
56 FERRER BARBERAN, CARLOS
Club Atletisme Tarragona
57 FERRER PéREZ, FRANCESC
CLUB ESP. D’ACTIVITATS DE MUNTANYA PARETS-CAM
58 FLORèNCIO CABRé, NúRIA
CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL
59 FRANCH ESPUNY, PAULA
ZIGA ZAGA
60 GALLARDO SANCHEZ, DANIEL
CAP
61 GARCÍA TARAVILLA, VICTOR MANUEL
CNT
62 GARCíA LóPEZ, JORDI
cap
63 GAS BELTRAN, FRANCISCO
CAP
64 GONZALEZ FLORES, IGNASI
CAP
65 GONZALEZ MARTINEZ, MARIA GLORIA
LA LIRA VENDRELLENCA (SE)
66 GONZáLEZ CAPUTTO, JOAQUíN
CAP
67 GRAU BADET, JOSEP MARIA
ASS. D’AMICS DE LES MUNTANYES DE PRADES
68 GUINART MONTELL, JOAN FRANCESC
CAP
69 GUZMAN NEVADO, AZUCENA
LA LIRA VENDRELLENCA (SE)
70 HERNANDEZ JENSEN, ASTRID
CAP
71 HORTONEDA MARQUES, NúRIA
Club Excursionista sense fronteres
72 IBáñEZ FELIU, ELISABET
Centre Exc. Cardedeu
73 JULIà PRAT, LIDIA
CAP
74 LAFUENTE CARDEÑOSA, NOELIA
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
75 LLURBA COGUL, SíLVIA
Tennis Monterols
76 LORENTE TORRELLES, NOEMI
ASS. ESP. EKKE LLEIDA
77 MARTI CROUS, JOAN
CAP
78 MARTIN ARROYO, FERNANDO
DROPUS TRAIL
79 MARTIN GALVEZ, INMACULADA
CAP
80 MARTÍN DE LA FUENTE, ANGEL
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
81 MARTÍNEZ GONZÁLEZ, VICENTE
UNIÓ MUNTANYENCA ERAMPRUNYÀ
82 MARTíN GALDEANO, INMACULADA
Morning’s Power
83 MIGUEL MIGUEL, ANA
CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA
84 MIRAVET CENTENO, ANA
cap
85 MIRó BARGALLó, MARC
43460
86 MOLINA GARCÍA, ANTONIO
CLUB EXCTA. D’ALCOVER
87 MOLINA MARí, XAVIER
ZIGA ZAGA
88 MOLNER BARBERà, VANESSA
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA
89 MONTALà RIBé, JOSEP MARIA
Cap
90 MULLERAT FIGUERES, RAMON
CENTRE EXCTA. QUERALT
91 MUSTE DOMèNECH, ANTONIO
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
92 MUÑOZ CUESTA, BENJAMIN
CENTRE EXCTA. DE FLIX
93 MUñOZ RICO, ANA
cap
94 NOVO GARCíA, JOSé RAMóN
CLUB EXCTA. D’ALCOVER
95 OBRÉ JORNET, IBAN
ZIGA ZAGA
96 OLLÉ LLAURADÓ, JORDI
CLUB EXCTA. D’ALCOVER
97 PAGÈS ROIG, JOSEP
ASS. D’AMICS DE LES MUNTANYES DE PRADES
98 PAMIES DUFFY, IVAN
cap
99 PAPIÓ MONTSERRAT, GEMMA
C E SENSE FRONTERES
100 PEDRET FERRé, SAT
Cap
101 PENAS CAROL, OLGA
Tennis Monterols
102 PINYOL MASIP, JAUME
ZIGA ZAGA
103 PRATS FERRE, IGNASI Mª
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
104 PRATS FERRÉ, GERARD
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
105 QUILEZ SAMPIETRO, RAMóN
CLUB EXCTA. MADTEAM
106 REGOLA MUSONS, ALBERT
CLUB EXCTA. MADTEAM
107 RODRIGUEZ ARBó, JORDI
Centre excursionista Tarragona
108 ROGER MOLET, LLUIS
Trote Extrem
109 ROIGé PAIXà, JOAQUIM
CAP
110 ROM VAZQUEZ, LLUÍS
ZIGA ZAGA
111 ROMEU FARRE, JORDI
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
112 ROVIRA BARENYS, JOAN MARIA
cap
113 ROVIRA SOTO, ANNA
Montepenarubia Costa Daurada
114 SABATÉ OLIVÉ, JOAN ENRIC
ZIGA ZAGA
115 SABATé TOMàS, PAU
Colla Virots
116 SALAT ALCOBÉ, IRIS
CAP
117 SALAT FERNANDEZ, JORDI
CENTRE EXCTA. GUISSONENC
118 SANCHíS CUGAT, JAUME
Club Atletisme Tarragona
119 SANVIDAL AIS, JORDI
Cap
120 SEGURA BISBAL, QUIM
PARSIFAL
121 SERRA LAGUARTA, MARTA
Cap
122 SERRA LAGUARTA, PABLO
CAP
123 SESMILO MARTÍNEZ, MARI
ZIGA ZAGA
124 SOLE SANCHEZ, JOAN FRANCESC
CLUB EXCTA. MADTEAM
125 SOLé GRAS, DOLOES
CAP
126 SUMOY SALORT, JOSEP MA.
CAP
127 TERSA MONTSERRAT, JOSEP MARIA
Ultra Camina
128 TORREBLANCA VENTOSA, ALBERT
ZIGA ZAGA
129 TORRENTS SOGAS, ANTONI
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
130 TORTAJADA MARTíNEZ, JUAN RAMON
CAP
131 TRABALóN CASASOLA, LORENA
CAP
132 TRUJILLO RUIZ, GABRIEL
La Cabonja
133 VALDERRAMA BLAVI, EUGèNIA
Club Excursionista sense Fronteres
134 VALENCIA PELLISA, DAVID
cap
135 VALERIO SANCHEZ, TONI
CAP
136 VALLèS LLUíS, ROSA
CAP
137 VECIANA GUTIERREZ, ABRAHAM
CAP
138 VILLANUEVA JULIà, JACOBO
CAP