Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat
Adult: 26 €
Infantil: 26 €

No federat
Adult: 32 €
Infantil: 32 €

Inscripcions

12é CARA AMON

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ABELLA CALLARISA, JOAN
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
2 AGUT FUENTES, SILVIA
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
3 ALBALAT SOLé, ANNA
CAP
4 ALVAREZ DEL VAL, AARON
CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM
5 ALVAREZ DEL VAL, GAEL
CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM
6 ANSO CABRE, ARNAU
CLUB ESP. PRORUNNERS
7 ANTON SALES, IRENE
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
8 ARCHS BORRELL, MAR
CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES
9 ARGILÉS IGLESIAS, ARNAU
25150
10 ARMADàS SABATé, TXIA
CLUB EXCTA. MADTEAM
11 ASTOR SELLARÉS, ALBERT
CENTRE EXCTA. DE TERRASSA
12 AYLLON ARAGONES, ANDREU
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
13 AZAROLA PRESTAMERO, PEDRO MARIA
UNIÓ MUNTANYENCA ERAMPRUNYÀ
14 BACARDIT TUDELA, NIL
FOMENT ARQUEOLÒGIC EXCTA. SALLENTÍ
15 BAGES BLANCO, JOAN
CAP
16 BAJONA CASAS, RAMON
CENTRE EXCTA. SOLSONÈS
17 BAJONA SANTAMARIA, RICARD
CENTRE EXCTA. DE TERRASSA
18 BALCELLS PUYOL, ARNAU
CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA
19 BANCELLS BORRAS, FRANCESC
CENTRE EXCTA. DE RUBÍ
20 BARBARà PUIG, CARLES ALBERT
ATENEU D’ACCIÓ CULTURAL (SE)
21 BARCONS COMAPOSADA, LLEÏR
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
22 BARTOLí TELLO, JUDITH
CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
23 BASELGA DURAN, POL
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
24 BELTRAN FONT, SERGI
CENTRE EXCTA. DE LLEIDA
25 BERNAL VERNEDA, RUBEN
ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR
26 BERTRAN BAREA, OT
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
27 BERTRAN MASANÉS, ELISABET
ASS. ESP. MATXACUCA
28 BLANCO ARNAU, ASUN
CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT
29 BOLET ARAGONES, JORDI
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
30 BONET GUITART, IGNASI
CLUB EXCTA. MADTEAM
31 BORONAT RIGOL, ARNAU
CLUB D’ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE)
32 BORRAS ALVARO, ADRIà
CAP
33 CALADO NAVARRO, JONATHAN
AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS
34 CALDERO BALAÑA, GENIS
ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D’ÀNEU
35 CAMARA PERALES, TONI
CLUB EXCTA. MADTEAM
36 CANTENYS RIBALTA, MARC
Montserratins
37 CAPDEVILA BARREDO, CATERINA
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA
38 CARAGOL URGELLES, JOHN MANUEL
CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
39 CARDENAS CAñADAS, RAUL
ASS. ESP. PALLARS (SE)
40 CARDEÑOSA ARRAYÁS, GABRIEL
UNIÓ EXCTA. DE SABADELL
41 CARRASCO MARTORELL, NELSON
UNIÓ EXCTA. DE SABADELL
42 CASANOVAS GARCIA, XAVIER
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
43 CASAS DURAN, MARTA
CENTRE EXCTA. BADALONA
44 CASELLAS CUNILL, MIREIA
UNIÓ EXCTA. VIC
45 CASES DE MATIAS, ARNAU
ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D’ÀNEU
46 CASTELLOTE BORRELL, MIQUEL
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA
47 CASTELLÓ NÒRIA, ANGELA
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
48 CASTILLO PAREDES, JAN
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
49 CASTILLO SOLANS, JOAN
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
50 CENTENERA, JOSEP MARIA
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
51 CERVANTES BANCHóN, MICHELLE
CAP
52 CESAR PEREZ, ISMAEL
CLUB EXCTA. MADTEAM
53 CIERCO GARRIDO, CARLOS
CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA
54 CODINA MIRALLES, POL
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
55 COLL HUGAS, JUDIT
CENTRE EXCTA. BANYOLES
56 COLLELL HERNANDEZ, EVA
CLUB EXCTA. MADTEAM
57 CORTÉS LLACER, XAVIER
UNIÓ EXCTA. DE SABADELL
58 COSTA YLLA, MARTI
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
59 CáCERES SáNCHEZ, MIQUEL
ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR
60 DE LA VIUDA SÀNCHEZ, ARATZ
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
61 DE LA CRUZ UBACH, SILVIA
CENTRE EXCTA. BADALONA
62 DE LA VIUDA AGUILAR, CARLES
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
63 DECKLER MARTI, ENRIQUE
CLUB EXCTA. MADTEAM
64 DOMENECH MARTíNEZ, AITANA
CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESÀ
65 ELVIRA COLOM, XAVIER
CLUB EXCTA. MADTEAM
66 ESCALONA MENA, JUAN
CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ
67 ESCURA BOSNASTRE, ALBERT
CLUB EXCTA. MADTEAM
68 ESCURA PERRIER, LINA
CLUB EXCTA. MADTEAM
69 ESQUERDA AMÉZCUA, MARTÍ
KAMESKIDS
70 ESTEBAN QUERENCIA, OSCAR
CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDÀ (SE)
71 ESTRELLA REDONDO, NÚRIA
CLUB EXCTA. MADTEAM
72 ESTÉVEZ ÀLBAREZ, RAÚL
ASS. ESP. MATXACUCA
73 ETXEBERRIA LARRAZA, ANARTZ
20200
74 FARGAS BUSQUETS, SALVI
CLUB EXCTA. MADTEAM
75 FERNANDEZ OLIVER, NúRIA
CENTRE EXCTA. TORELLÓ
76 FERRANDEZ CAñADELL, DAVID
UNIÓ EXCTA. VIC
77 FERRER CAMAñES, ALBERT
A.D Maestrazgo-Portell
78 FERRé HUGUET, JOSEP
CLUB EXCTA. PRIORAT
79 FIGUERES I MINOVES, RUT
CLUB EXCTA. TIANA
80 FIGULS TORREBADELLA, LLUIS
ASS. ESP. PALLARS (SE)
81 FONT ROSELL, MARC
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
82 FONTANES MOLINA, POL
CENTRE EXCTA. DE TERRASSA
83 FUMADO ARASA, DIRK
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
84 GABARRÓ GUAL, GIL
CENTRE EXCTA. QUERALT
85 GABARRó MORENTE, GEORGINA
CLUB EXCTA. UECANOIA
86 GALIANA MARIN, PAU
FOMENT EXCTA. DE BARCELONA
87 GARCIA CAELLAS, DANIEL
ELS XULIUS CENTRE SOCIAL RIBETÀ
88 GARCIA GARCIA, JOAN
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER
89 GARCIA GARCIA, NURIA
ASS. ESP. EKKE LLEIDA
90 GARCIA GIJON, ANDRES
CLUB EXCTA. MADTEAM
91 GARCIA LABRADOR, GONZALO
CLUB EXCTA. MADTEAM
92 GARCIA RAMIREZ, JESUS
CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT
93 GARRIGA MUÑOZ, JOAN
CENTRE EXCTA. DE BALAGUER
94 GARZON CAUJOLA, CESAR
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
95 GELPÍ SEGURÓ, JAN
CLUB EXCTA. MADTEAM
96 GENIS BARDOLET, MIQUEL
CLUB EXCTA. MADTEAM
97 GIMENEZ BONJOCH, ANTONIO
CLUB ALPÍ BELL-LLOC
98 GIRALT ESPOT, OLIVER
CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
99 GIRON LLESERA, ALBERT
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
100 GONFAUS CASTAÑO, ALBERT
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
101 GUERID JUNCO, ANNA MAGDALENA
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
102 GUIMERA MULLOR, JOSEP
CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC
103 GUIRADO SANCHEZ, ANNA
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
104 GUITART BARRAL, BERTA
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
105 GUITERAS PAIXAU, JOAN
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
106 GUITERAS RIUPAIRO, ANNA
CLUB ATLÈTIC L’ESPORTIU TORELLÓ
107 GUIU SANZ, MARIO
ASS. ESP. EKKE LLEIDA
108 GUTIERREZ SEGURA, JORDI
CLUB EXCTA. TIANA
109 HERRERA FERRERUELA, VICTOR
CENTRE EXCTA. DE CASTELLAR
110 HUGUET PEREZ, ANNA
CLUB EXCTA. MADTEAM
111 IGUAL CORDOBA, AVELINO
CLUB EXCTA. MADTEAM
112 JORBA JORBA, GABRIEL
CLUB EXCTA. MADTEAM
113 JORDAN CLARIANA, MARIONA
CENTRE EXCTA. DE TERRASSA
114 JULIà TORRES, JORDI
CENTRE EXCTA. CAMBRILS
115 LAMBEA GARCÍA, JAVIER
CLUB EXCTA. MADTEAM
116 LLEIXÀ TAL, MARIà-BLAI
CENTRE EXCTA. XERTA
117 LLESUY ISANTA, CLAUDIA
CLUB D’ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE)
118 LLORET CAPDEVILA, Mª ALBA
ASS. ESP. EKKE LLEIDA
119 LOPEZ CALERO, JOSE
GRUP DE MUNTANYA SANT SADURNÍ
120 LOPEZ VARGAS, CARLOS
CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT
121 LOPEZ VILAJOSANA, ADRIà
Escola trail Laia Diez
122 LOREN VILLARREAL, ELOI
CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA
123 LUCENA ROIG, ICIAR
CLUB ESP. PRORUNNERS
124 LÓPEZ VALLÈS, ADRIÀ
CLUB EXCTA. MADTEAM
125 LóPEZ BONCOMPTE, JAUME
CENTRE EXCTA. DE BALAGUER
126 MARLÈS DIAZ, JAUME
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
127 MARSE VIDAL, PERE
CLUB EXCTA. UECANOIA
128 MARTINEZ GARCIA, JOSEP
Club Excta Moianès Independent
129 MARTINEZ MARTINEZ, MARC
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
130 MARTINEZ RASCóN, MARINA
CLUB EXCTA. MADTEAM
131 MASSÓ GOMEZ, ORIOL
CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR
132 MITJANS PIJOAN, MARTÍ
ASS. EXCTA. MONTMELL
133 MONEDERO SOLANS, XAVIER
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER
134 MORALES MAGDALENO, SERGIO
CLUB ESP. PRORUNNERS
135 MORALES VILLARREAL, NICOLAS
CLUB EXCTA. MADTEAM
136 MORGADO MANCHADO, DAVID
CLUB EXCTA. MADTEAM
137 MÈRIDA ALBALADEJO, ADRIÀ
LA MOLINA CLUB D’ESPORTS
138 NAVARRO CASTELL, BERNAT
CAP
139 NAVARRO GALVEZ, FRANCISCO
CLUB EXCTA. MADTEAM
140 NAVARRO MARTIN, OMAR
CLUB EXCTA. CALLDETENES
141 NEILA PÉREZ, DAVID
CENTRE EXCTA. DE RUBÍ
142 NOGUERA BRUGUET, EDUARD
CENTRE EXCTA. GARRIGUENC
143 NOTARIO BARDAJI, ADRIÀ
CENTRE EXCTA. PUIGCASTELLAR
144 NUñEZ PUJOL, DAVID
CLUB EXCTA. UECANOIA
145 OLIVA TARTAJADA, DAVID
UNIÓ EXCTA. VIC
146 OLLE BERNADES, MARC
CLUB EXCTA. UECANOIA
147 OLLÉ JIMÉNEZ, EVA
CLUB EXCTA. MADTEAM
148 OLÀRIA MORENO, POL
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
149 ORTEGA MASSANA, LLUíS
GRUP EXCTA. SANTFELIUENC
150 PACH CULLERÉ, GUILLEM
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER
151 PARCERISAS BRUGAROLA, LLUIS
UNIÓ EXCTA. VIC
152 PARRONDO RODRíGUEZ, JORDI
CLUB ESP. PRORUNNERS
153 PASTOR RUÍZ, ALFONSA
CENTRE EXCTA. BADALONA
154 PATIÑO UBIA, DAVID
CLUB EXCTA. UECANOIA
155 PATIÑO UBIA, XAVIER
CLUB EXCTA. UECANOIA
156 PEREZ DUEÑAS, FRANCISCO JOSE
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓ
157 PEREZ GRISO, LLUIS
CLUB EXCTA. MADTEAM
158 PINTÓ BIESCAS, AIDA
CLUB EXCTA.MADTEAM
159 PITARCH CARRATALÀ, JUDIT
CLUB MUNTANYENC MOLLET
160 PLANAS SÁNCHEZ, JOANA
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
161 PLANS SAFORAS, UMA
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
162 PLANS SAFORES, ALAITZ
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
163 PORTA CONTRERAS, EUGENI
CENTRE EXCTA. BADALONA
164 PRUNA GALOCHA, ENRIC
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
165 PUIG TORELLÓ, AGUSTÍ
CLUB EXCTA. SEVA
166 PUIGFERRAT I OLIVA, ENRIC
CLUB EXCTA. SEVA
167 PUJIULA COLOM, ANIOL
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
168 PUJOL CASELLAS, RAMON
UNIÓ EXCTA. VIC
169 PUJOL VALENCIA, ANNA
CLUB EXCTA. MADTEAM
170 PUJOL VILA, PAU
CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA
171 PUYALS BOIX, LIDIA
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
172 PÉREZ AYALA, MONTSERRAT
CLUB EXCTA. MADTEAM
173 REDOLAD GARCIA, POL MAKURI
ETFEM
174 RENALES PRIETO, ALEJANDRO
CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP
175 RIBA PUIGORIOL, JOAN
UNIÓ EXCTA. PRATS
176 RIBES BORRàS, JOAQUIM
CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP
177 ROBERT SáNCHEZ, SONIA
CLUB EXCTA. MADTEAM
178 ROCA RIERA, SILVIA
CENTRE EXCTA. TARADELL
179 ROCHA GARCIA, ANTONIO
CLUB EXCTA. MADTEAM
180 ROIG SOBERANAS, JOAQUIM
CLUB EXCTA. GELIDA
181 ROMANÍ RODÉS, MARCEL
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA
182 ROMERO MIRANDA, VíCTOR
L’altra Ribagorça
183 ROS CASTET, ARAN
CLUB ESQUÍ VAL D’ARAN (SE)
184 ROURA FARRARONS, JOSEP
GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS
185 ROVIRó PARAREDA, PERE
UNIÓ EXCTA. VIC
186 RUIZ GARCIA, JAVIER
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER
187 RUIZ GARCÍA, JAVIER
CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA
188 RUIZ MARTINEZ, VANESSA
CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE
189 RULLAN ESTARELLES, PERE
LA MOLINA CLUB D’ESPORTS
190 SAGUÉS ROVIRA, BIEL
ASS. EXCTA. CASTELLTERÇOL
191 SAIZ BONET, ROBERT
AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS
192 SALADIÉ OLIVÉ, CARLES
CLUB EXCTA. MADTEAM
193 SALAT FERNANDEZ, JORDI
CENTRE EXCTA. GUISSONENC
194 SANCHEZ GONZALEZ, DAVID
CLUB EXCTA. MADTEAM
195 SANCHEZ GONZALEZ, MIQUEL MIVASAGO
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
196 SANCHEZ REDONDO, ANAIS
CLUB EXCTA. CALLDETENES
197 SANTAMARIA MARTINEZ, ENRIQUE
CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC
198 SANVICENTE ROCHA, LLUIS
NoLimit
199 SEGURA NICOLAS, ROSA MARIA
CAP
200 SERRA GALLIFA, XAVIER
CLUB EXCTA. MADTEAM
201 SERRA PARAREDA, EDUARD
CENTRE EXCTA. TARADELL
202 SHARP CASAS, IONA
ASS. ESP. MATXACUCA
203 SOLER CASTELLTORT, EMILI
CLUB EXCTA. UECANOIA
204 SOLER COZAR, MIREIA
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
205 SOLER SUCARRATS, DAVID
CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESÀ
206 SOUSA MIRANDA, GONçALO
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
207 SUBIRANA DALMAU, FABIÀ
UNIÓ EXCTA. VIC
208 SUNYER MINGO, CARLES
FOMENT ARQUEOLÒGIC EXCTA. SALLENTÍ
209 SàNCHEZ RAMOS, GUILLEM
CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES
210 TARRAGÓ CLOP, NÚRIA
FOMENT ARQUEOLÒGIC EXCTA. SALLENTÍ
211 TOMáS ÚBEDA, ARISTARCO
Madteam
212 TORELLó CADENA, MARC
CLUB ALPINO BARCELONA
213 TORRAS MARTI, JOSEP
AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS
214 TORTOSA TUA, Mª FRANCESCA
ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D’ÀNEU
215 TOURIÑO NADAL, MARCOS
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER
216 TURA MORALES, EDUARD
CLUB CENTRE EXCTA. CALDES DE MONTBUI
217 URBANO GONZALEZ, EVA MARIA
CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLÈS
218 VALENCIA BUIXEDA, DAVID
Cap
219 VALLéS DOMINGO, JORDI
CENTRE EXCTA. QUERALT
220 VEGA SAGREDO, ANNA
ASS. ESP. PALLARS (SE)
221 VERDAGUER SAEZ-BENITO, MARIBEL
CLUB EXCTA. SEVA
222 VERDAGUER VILARó, SANTI
CENTRE EXCTA. BANYOLES
223 VIDAL CARRETERO, LAIA
Madteam
224 VIDAL CUGAT, DAVID
CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA
225 VIDAL PEREZ, JORDI
CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE
226 VILA DELCLÒS, LAIA
CLUB EXCTA. MADTEAM
227 VILA TURA, LAURA
CLUB EXCTA. MADTEAM
228 VILANNA SENTÍS, NIL
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
229 VILARNAU COMPTE, CRISTINA
CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRI