Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat

Inscripcions




Cursa complerta
Fora de termini d'inscripció

Trepitja Garrotxa Solidària - 23KM

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ADROHER RESTRUDIS, ALFONS
UPFIELD
2 ADROHER RESTRUDIS, MARIA
Cap
3 ALBA VÁZQUEZ, ESTHER
CLUB D’ATLETISME TERRES DE L’EBRE
4 ALBERTI COS, XEVI
CENTRE EXCTA. BESALÚ
5 ALCAIDE TARIFA, JORDI
RUNNERS FONTAJAU
6 ALONSO GARRIDO, IBAI
Cap
7 ALONSO I FIBLA, MARTA
Xixu’s
8 AMARGANT BENITEZ, ANNA
CAP
9 AMAYA TRAVAGLIA, CRISTINA
Tfswim
10 AMILS XAMPRò, ALEXIS
Centre excta Torelló
11 AMORES RUIZ, ALEX
C.E.Camí dels Íbers Trail Running
12 ARROYO MORON, JONATAN
08031
13 ASPERó SERRA, SERGI
CAP
14 ATIENZA RIGAU, MARIANO
UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA
15 AUFSCHNAITER, SONJA
Cap
16 AZNAR CODINA, TONI
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
17 BADET PANOSA, NURI
CLUB EXCTA. VIA FORA
18 BERTRAN JULIà, EDUARD
CAP
19 BLANCH CASTANYER, ANIOL
CAP
20 BOIX BUFIAS, CARLES
CENTRE EXCTA. D’OLOT
21 BONET MOLLEDO, LLUíS
17855
22 BORRELL BRACHS, LLUIS
CAMI DELS IBERS TRAIL RUNNIG
23 BORRàS GIOL, ESTER
CLUB EXCTA. PRIORAT
24 BOSCH PONS, DANI
Corremuntanyes Fontajau
25 BUDó PéREZ, PAU
CEJ La Jonquera
26 BUIXEDA VILASECA, JAUME
UNIÓ EXCTA. VIC
27 CALM BALDRICH, DAVID
CAP
28 CAMPS ERILL, ISARD
cap
29 CAMPUZANO ALONSO, JAVIER
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
30 CANO-CABALLERO LÓPEZ, RAFA
CLUB EXCTA. DE CALDES DE MALAVELLA
31 CARBONÉS CAMPS, JONÀS
CENTRE EXCTA. BESALÚ
32 CARRERAS BESALú, ISAAC
Club Trail Running Girona
33 CASTELLANA GAMISANS, JOAN
Halcon Viatges Olot
34 CAñóN MALLéN, EDUARD
cap
35 COLL QUINTANA, XAVI
paleotraining girona
36 COLOM DOMENECH, ARNAU
CENTRE EXCTA. D’OLOT
37 COMERMA BERTRAN, ALBERT
CAP
38 CONILL CLASCà, VICENç
Club Esportiu Camí dels ibers Trail running
39 CONTRERAS CAñAS, DàMARIS
CAP
40 CORTES ROCA, JACOB
C.E.J
41 COSIALLS AñAñOS, BORJA
Caniás
42 COSTA SOLER, MARC
CTT Olot
43 CROPPI BARCO, FEDERICO
Terra de Volcans
44 CROS GAYA, RUBéN
Kalandrakas trail
45 CROUS FORT, MARÇAL
CLUB EXCTA. VOLTREGANÈS ARS
46 CRUZ INFANTES, MIQUEL
ASS. ESP. MATXACUCA
47 DE CAMPO JIMENEZ, DANIEL
ASS. ESP. MATXACUCA
48 DIAZ FRANCH, RAMON
Cap
49 DOMENECH GUIX, ALEIX
CENTRE EXCTA. D’OLOT
50 ENRECH UBEDA, RUT
Pits i collons
51 ESPINÓS RIGOL, CèLIA
ESPORTIU PENEDÈS
52 ESTEBAN COSTA, MARK
1-o no tinc por
53 FABREGAT VALLS, PAULA
LLEIDA U. A.
54 FARRéS SáNCHEZ-MIGALLóN, PEP
Scuadra Porcini
55 FEBRER JORDà, JORDI
Scuadra Porcini
56 FERNANDEZ BAñOS, ANNABEL
17800
57 FERNANDEZ NAVARRO, SANTI
Camí dels ibers
58 FERNÁNDEZ MAYA, JOSÉ
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
59 FERNáNDEZ-CONDE CORTINA, RUT
C.E.Camí dels Íbers Trail Running
60 FERRAGUT MUñOZ, LAIA
Tfswim
61 FRIGOLA CAMPS, JOSEP
Besalú Cross
62 FRIGOLA LLUANSí, JOSEP
Besalú Cross
63 GALCERAN COLOMER, MIQUEL GALCERAN COLOMER
CENTRE EXCTA. BANYOLES
64 GALLART GALTéS, GERARD
CAP
65 GALLEGO TRIGO, IVETTE
CAP
66 GAMIZ AMORES, MARI
Cami dels ibers
67 GARCIA GUTIéRREZ, RAMON
C.E. Camí dels íbers trail running
68 GARCíA MORA, ALICIA
Camí dels ibers
69 GARCíA ORDOñEZ, SERGIO
Cami dels ibers
70 GARDETA FARRES, GASTO
Dream team Runners
71 GARRIDO INSUA, PABLO
CAP
72 GARRIGA COMAS, PAU
1-O NO TINC POR
73 GARRIZ BERTOLIN, ROGER
CAP
74 GAVALDà FLAQUè, PATRICIA
Cami dels Ibers
75 GIL FEIXAS, JORDI
17800
76 GRACIA SUAREZ, TAMARA
Club Cami dels Ibers Trail Running
77 GRAJALES GIRALDO, ANDRES
Besalúcross
78 GREGORIO ORTIZ, ADRIA
Cap
79 GURT DOT, MARC
CAP
80 GUTIERREZ PALASI, ROGER
CLUB NATACIÓ OLOT
81 GóMEZ FARGAS, JOEL
M+
82 HERNANDEZ MARTIN, ISAAC
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS
83 HOMS SALVAT, ADRIÀ
CAP
84 INVERNON CIRERA, MARCEL
CAP
85 JIMENEZ CABALLERO, ISMAEL
C.E.CAMI DELS IBERS TRAINNING
86 JIMENEZ PAREJO, ANA ISABEL
CE Cami dels Ibers Trail running
87 JULVE LARA, JOSEP M.
CLUB EXCTA. MONTBLANC
88 LE RAY, MATTHIEU
CAP
89 LI LI, CHUNZI
CLUB NATACIÓ OLOT
90 LÓPEZ VILA, JULI
BURRIAC RUNNERS
91 LóPEZ CATALáN, MàRIUS
CAP
92 MACIAS DIAZ, ALBERT
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
93 MANZANEDO HERNáNDEZ, RAQUEL
C.e Camí Dels ibers trai running
94 MARCILLO MATAS, MÒNICA
17753
95 MARGINET VIDAL, MARC
CLUB ESP. L’ARENY
96 MAROTO DEL CAMPO, JENNIFER
08906
97 MARTI MARSAL, MARC
Cap
98 MARTIN PEINADO, RAQUEL
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
99 MARTINEZ MOLINA, OLGA
CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
100 MARTINEZ OLIVENZA, JUAN LUIS
Club esportiu Camí dels Ibers Trail Running
101 MARTíN MESA, VíCTOR
Cap
102 MARTíNEZ VIVES, ÀLEX
CORREDORSVALLS.CAT
103 MAYà GRABULOSA, ALBERT
CAP
104 MELIZ ESPINOSA, SANTI
Cami dels ibers
105 MERIDA LUCENA, LAURA
ELS BASTIONS
106 MESA RODRIGUEZ, ALEX
CAP
107 MESTRE MAS, JULIA
CLUB D’ATLETISME TERRES DE L’EBRE
108 MONELLS MARTí, POL
Cap
109 MONELLS RIU, ROGER
Cap
110 NOVELLAS GRACIA, MARIA
UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA
111 NÚÑEZ LARA, DAVID
Camí dels ibers Trailrun
112 OLIVERAS ESTAPE, XAVIER
Cami dels ibers trail runnig
113 PAGèS PUIGDEVALL, JOSEP
cap
114 PALACIOS PUJADAS, ALBERT
ELS BASTIONS
115 PARAROLS PALOMERAS, FRANCESC
17856
116 PARÉS PUIGDEMONT, MARC
LE TROUPE
117 PASCUAL CARRERAS, EMILI
CLUB EXCTA. ESPARREGUERA
118 PASCUAL VICTORIA, JOANA
C.E. CAMÍ DELS ÍBERS TRAIL RUNNING
119 PAZ PARDO, FREDERMAN
17820
120 PEDROCHE GARCIA, OLIVER
ISARDS TEAM
121 PENA GINEBRA, GERARD
CAP
122 PENALVA SOLA, JOSEP
ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE)
123 PINEDA CASADEMONT, EULALIA
CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA
124 PLA EXPOSITO, ALEX
Cap
125 PLANA BONET, MAITE
CORREDORSVALLS.CAT
126 PLANA OLIVET, CARLES
CEJ (Centre Excursionista Jonquerenc)
127 PLANA PLANAGUMà, SERGI
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
128 PLANS FEIXAS, ALBERT
CAP
129 PRADES ABADIAS, XAVIER
Cap
130 PRESEGUER TENDERO, GERARD
Cap
131 PUIG MAS, ANIOL
CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES
132 PUIGVERT PADROSA, MOISES
Pringats
133 PUJIULA PAGES, MARC
PE Montagut
134 PUJOL ARMENGOL, MERITXELL
Cami dels ibers
135 PUJOL SALVADOR, DAMIà
Runners Fontajau
136 PUJOL XARGAY, CARLES
CAP
137 PUYALS BOIX, LIDIA
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
138 PÉREZ MESQUIDA, MONTSERRAT
ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE)
139 PÓRTULAS BOIX, JORDI
CLUB EXCTA. VIA FORA
140 REGALóN MISAS, ANTONIO
Ningu
141 REIXACH ESPINAR, LOURDES
CAP
142 RIBAS PUJOL, PERE
CEJ (Centre Excursionista Jonquerenc)
143 RIBAS ROMAGòS, JORDI
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
144 RODEJA PICART, XEVI
Batzacs
145 RODRíGUEZ SáNCHEZ, RAúL
CE Camí dels ibers trailrunning
146 ROLDóS CAYUELA, ADRIà
CAP
147 ROMERALES AUNION, CELIA
Cami dels Ibers
148 ROMERO LOPEZ, GUILLEM
CAP
149 ROQUET BULLó, GUILLEM
CAP
150 ROQUET SAQUÉS, LLUÍS
CENTRE EXCTA. TORELLÓ
151 ROTA MORENO, TONI
CLUB ESPORTS MUNTANYA CERDANYOLA
152 ROURA MURTRA, SERGI
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS
153 ROURA PORT, FERRAN
CAP
154 RUBIO VILLAGRASA, JORDI
08301
155 RUIZ CRUZ, LIDIA
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
156 RUIZ VELASCO, ROSER
Garraf Runners
157 SAENZ AVILA, CARLES
CLUB EXCTA. MAÇANETENC
158 SAGE LAVADO, ANGEL
CE Cami dels Ibers Trail
159 SAIZ SAU, MARC
CAP
160 SALA BALDOMà, LLUIS
Corretaires 666
161 SALELLAS BERDIóN, LLUíS
ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE)
162 SAMSO PRATS, CARLES
Pits i collons
163 SANCHEZ BASCO, LíDIA
CAP
164 SANCHEZ CUESTA, JESUS
Runners Fontajau
165 SANCHEZ QUIÑONES, DAVID
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
166 SANCHO AMELA, LAIE
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
167 SANTOS CARBONERA, JOSEP
CLUB NATACIÓ OLOT
168 SARSANEDAS SERRAT, ALBERT
CAP
169 SENIS PRAT, MARIONA
CLUB EXCTA. MADTEAM
170 SENMARTÍ RIERA, MIQUEL
CLUB EXCTA. VOLTREGANÈS ARS
171 SEOANE ADELL, RAMON
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
172 SERDÀ FERRER, ESTEVE
CLUB EXCTA. MADTEAM
173 SERRA AGUILÓ, RAÜL
CLUB EXCTA. PRIORAT
174 SERRANO MORALES, EDUARDO
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
175 SERRANO SARRA, JORDI
Cap
176 SOLARES BENITEZ, LORENZO
08410
177 SOLà ARQUéS, ROGER
Cap
178 SOLà MORENO, ALEX
CEjonquerenc ( C.E.J )
179 SOY FUSTER, EUGENI
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
180 SàEZ I RIERA, EUDALD
Xixu’s
181 SáNCHEZ RúBIES, LíDIA
CE Camí dels Ibers trailrunning
182 TACURI SARANGO, ANDERSON
CLIKA MÓTOR
183 TERRAZA ROVIRA, CRISTINA
CAP
184 TERRICABRAS CASTELLS, FRANCESC
CAP
185 TOMàS FIGUERAS, JOSEP Mª
CAP
186 TORRENT JUANOLA, JOAN
CAP
187 TOST BONET, MARC
CAP
188 TRASERRA SOCIATS, JORDI
Scuadra Porcini
189 TRIGUERO LÓPEZ, HUGO
ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE)
190 TROJAN TROJAN, PREM
GOMANGO HOGNER
191 VALDERRAMA ARCE, ANTONIO
CORREBARS BDN
192 VALERI SALA, SALVADOR
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
193 VALLMAJó CANTENYS, BIBIANA
Cap
194 VAN WECHEM, TIM
CAP
195 VAZQUEZ VILLENA, JOSE ALBERTO
CAP
196 VELLETRANI GONZALEZ, MARC
Nan OliverasTeam
197 VERA LUCENA, SUSANA
CORREDORSVALLS.CAT
198 VERGéS BATALLER, LíDIA
CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
199 VIDAL COROMINAS, ARNAU
CAP
200 VIDAL GARCIA, JORDI
CLUB EXCTA. MONTBLANC
201 VILà COLLMALIVERN, PERE
cap
202 VIVAS BONET, MARC
Aturem el Càncer Infantil
203 VIVES SOLER, ORIOL
Cami dels ibers
204 XUCLà FERRARONS, TOMàS
CAP
205 YEBRA FONT, ALBERT
CENTRE EXCTA. TORELLÓ