Preus

Federat

Inscripcions

55è Camí de Muntanya de la IV vegueria - El Pla de Santa Maria

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 AGUILà MENAL, PEPA
Centre Excursionista Tarragona
2 ALBERO SANCHEZ, LYDIA
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
3 ALEGRE LLAVERIA, FRANCESC
CLUB EXCTA. REDDIS
4 ALONSO ALCOLEA, ROSI
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
5 ALUJA BARGALLÓ, JORDI
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
6 ALUJA MIRO, JOAN MARIA
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
7 AMAT PEDROLA, BERNADET
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
8 AMENOS QUEROL, MARIA JESUS
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
9 ANEGRULUI, MARIA
CLUB EXCTA. VINYOLS
10 ANGLèS MIRALLES, JOAN MARIA
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
11 ANGUERA MONTÉ, FRANCESC
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
12 ANGUERA PINO, MARIA DEL MAR
Cap
13 ARAQUE ARAQUE, SARI
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
14 ARDID MORATO, ROSA MARIA
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
15 ARMENGOL ARMENGOL, JOSEP MARIA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
16 ARMENGOL ROMEU, MARIA ANGELS
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
17 AUBIA SARDà, JOAN
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
18 BADIA MARTORELL, JOSEP Mª
CLUB EXCTA. REDDIS
19 BAIGET SADÓ, ISABEL
AAMP
20 BALAñA FORT, MA. JESúS
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
21 BALAñà COS, M PILAR
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
22 BALDOR ABRIL, ELISABETH
cap
23 BALDRICH I BALDRICH, CARME
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
24 BALIUS BORRAS, ENRIC
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
25 BALLESTE BELTRAN, JOSEPA
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
26 BALSELLS LLUSSà, LLUIS
ASS. EXCTA. "LA PICOSSA"
27 BALTà ESPELT, LLUïSA
Cap
28 BATALLER REDORAT, JORDI
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
29 BEL SANCHEZ, FRANCESC
43005
30 BELLO CAMI, RAMON
Reus Deportiu
31 BELTRAN ABAD, GLORIA
CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA
32 BELTRAN TAPIOL, JOSEP Mª
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
33 BERNARDO PÉREZ, FERMí
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
34 BERNAUS GARCIA, ROSA Mª
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
35 BERTRAN PALACIOS, GERARD
CLUB EXCTA. VINYOLS
36 BLANCAFORT BLANCAFORT, MONTSERRAT
Cap
37 BLAS BATET, LUIS
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
38 BOADA ESPOLET, ROSA MARIA
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
39 BOADA FONTS, JOAN MARIA
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
40 BORONAT FERRE, GUILLEM
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
41 BORREGO VALENZUELA, JOAQUIM
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
42 BORRELL AUNES, NICASIO
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
43 BORRELL CROS, JAUME
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
44 BRAVO ARAGüETE, MANUELA
CEVilaller
45 BROTO PUIG, JAUME
CENTRE EXCTA. CAMBRILS
46 BRUGEROLLES BRUGEROLLES, BRIGITTE
CAP
47 BRUGEROLLES BRUGEROLLES, PATRICIA
CAP
48 CABALLE MERCADÉ, JOAQUIM
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
49 CABLIDO ALUJA, EMMA
ASS. ESP. BARONIA D’ESCORNALBOU
50 CABRE MARIMON, AMADEO
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
51 CABRERA GARCIA, JOSE
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
52 CABRÉ GARCIA, LOURDES
CAP
53 CABRÉ PUIG, ANTONI
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
54 CABRÉ PUIG, ESTEVE
CAP
55 CABRé FàBREGAS, ANNA
REUS DEPORTIU (SE)
56 CABRé FàBREGAS, BLANCA
REUS DEPORTIU (SE)
57 CABRé RAMON, EUFEMIà
REUS DEPORTIU (SE)
58 CACERES SILVA, JORDI
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
59 CALAF VIDALES, M.CARME
CAP
60 CAMINS TORRUELLA, AGUSTI
On collons som
61 CANELA CANELA, M. DOLORS
43007
62 CANELA CUNILLERA, JOSEP MARIA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
63 CANELA CUNILLERA, RAMON
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
64 CANO MENDAñO, FRANCISCO
CEVilaller
65 CAPELL PARCERISA, JAUME
Cap
66 CARBALLIDO CABILDO, IRINA
ASS. ESP. BARONIA D’ESCORNALBOU
67 CARBALLIDO CABILDO, QUIM
ASS. ESP. BARONIA D’ESCORNALBOU
68 CARBONELL MARTORELL, MªLOURDES
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
69 CARRION GONZáLEZ, TOMáS
Xafacamins
70 CASAMITJANA ROBERT, M. ÀNGELS
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
71 CASANOVAS REDONDO, JOSEP
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
72 CASAS ALONSO, ÀNGELS
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
73 CASASUS MONTSENY, CARLES
43830
74 CASASUS MONTSENY, JORDI
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
75 CASTELLANOS MONTALBO, PERE
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
76 CASTELLVÍ MARIMÓN, JOAN
CLUB EXCTA. VINYOLS
77 CASTELLVí VEGA, MARIA LLUïSA
CLUB EXCTA. VINYOLS
78 CASTILLEJO BRULL, TERESITA
cap
79 CERVERA VIRGILI, JOSEPA
REUS DEPORTIU (SE)
80 CHANCHO SANS, MARIO
CLUB EXCTA. VINYOLS
81 CID MORENO, CAROLINA
CENTRE EXCTA. MASPUJOLS
82 CIRIA GARCIA, AARON
Cap
83 CLEMENTE MARTINEZ, ANDREU
CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
84 CLOLS JOVE, ADELAIDA
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
85 COLL RECASENS, ABRIL
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
86 COLL RECASENS, CANDELA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
87 COLL RECASENS, PAU
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
88 COLL URIARTE, ANTONI MARIA
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
89 COMAS VIDAL, JOSEP
Cap
90 CONSTANTÍ GARRIGA, MAGDALENA
REUS DEPORTIU (SE)
91 CORDOBA CRESPO, FRANCISCO
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
92 CRISTIà NOGUéS, JOSE ENRIQUE
cap
93 CUCÓ PASTOR, GEMMA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
94 CUENCA DELGADO, DOLORES
REUS DEPORTIU (SE)
95 CUENCA PRIETO, Mª VICTORIA
REUS DEPORTIU (SE)
96 CUNILLERA DOMÈNECH, JAN
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
97 CUNILLERA DOMÈNECH, XÈNIA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
98 CUNILLERA MIQUEL, PEP
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
99 CUSIDO VIVES, JOAN
ASS. D’AMICS DE LES MUNTANYES DE PRADES
100 CUSIDó VIVES, MARIA CARME
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
101 DE HARO ROIG, TERE
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
102 DE MARIA SIERRA, MARIA JOSÉ
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
103 DE VIDIELLA POY, ROSA MARIA
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
104 DIAZ TORRIJOS, FRANCISCA
CLUB EXCTA. VINYOLS
105 DOMINGO REIG, LOURDES
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
106 DOMÈNECH CALVET, M TERESA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
107 DOMÈNECH MIQUEL, COIA
REUS DEPORTIU (SE)
108 DOMèNECH BRU, ISIDRE
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
109 DíEZ SINDIN, INMA
43840
110 ESCODA MESTRE, CAROLINA
AAMP
111 ESPINOS NAVARRO, MA DOLORS
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
112 ESPINOSA RAMOS, M.JOSE
43812
113 ESPINOSA SANCHEZ, ALEJANDRO
REUS DEPORTIU (SE)
114 ESPINOSA SOLER, ALBERT
REUS DEPORTIU (SE)
115 ESPINOSA SOLER, CLÀUDIA
REUS DEPORTIU (SE)
116 ESTALELLA RIBÉ, JOAN
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
117 ESTRADA GUTIÉRREZ, HÉCTOR
REUS DEPORTIU (SE)
118 FABREGAS SENANT, ANTON
CLUB EXCTA. L’ESPARDENYA VILALLONGA DEL CAMP
119 FABREGAT CUCURULL, AUGUST
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
120 FABREGAT MARTI, ESTER
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
121 FARGAS I MORENO, PILAR
CLUB EXCTA. REDDIS
122 FERNANDEZ BEJARANO, ANGUSTIAS
CAP
123 FERNANDEZ JIMENEZ, CARME
Cap
124 FERNáNDEZ BALLART, JOAN DOMÈNEC
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
125 FERRANDO MAS, TERESA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
126 FERRE BALCELLS, JOAN
CLUB EXCTA. VINYOLS
127 FERRE VILA, M.TERESA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
128 FERRÉ DOMINGO, MERITXELL
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
129 FERRÉ MIRACLE, PERE ENRIC
REUS DEPORTIU (SE)
130 FERRé FERRé, ANDREU
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
131 FERRé FERRé, MAGí
cap
132 FIGUEROLA SOLé, RAMONA
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
133 FONTS CUCÓ, MARIA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
134 FONTS FERRER, RAMON
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
135 FONTS FERRER, VICENç
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
136 FORASTER ADSERÀ, MARIA SERRA
REUS DEPORTIU (SE)
137 FORT OLIVE, MARIA NEUS
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
138 FORT VIDAL, MARIA DOLORS
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
139 FORTUNY BALCELLS, RAFEL
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
140 FORTUNY FONOLL, MARCEL
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
141 FORTUNY MERCADÉ, MA DOLORS
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
142 FORTUÑO PACHECO, OSCAR
ASS. EXCTA. "LA PICOSSA"
143 FRAGO RIERA, FRANCISCO
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
144 FRANCISCO BERGA, JORDI
CLUB EXCTA. REDDIS
145 FRANQUET SERRADELL, AGAPIT
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
146 FREIXAS FARRAN, ANTONIA
CLUB EXCTA. VINYOLS
147 FRIGOLS EREZA, ANA
On collons som
148 FUENTES, TINA
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
149 FàBREGAS VALLVERDú, JOSEFA
REUS DEPORTIU (SE)
150 GARCIA BLASCO, MERCEDES
cap
151 GARCIA LLABERIA, JOSEP
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
152 GARCIA MARTINEZ, JAUME
Cap
153 GARCIA MARTOS, ISABEL
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
154 GARCíA ESCUDERO, Mª ÀNGELES
CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA
155 GARRETA NOVELL, JOAN Mª
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
156 GARRIGA COS, DOLORS
On cullons som
157 GARRIGA TERUEL, ANNA MARIA
REUS DEPORTIU (SE)
158 GAS AIXENDRI, ELISA M.
CLUB ALPÍ K2
159 GASSOL BESORA, JOAN
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
160 GAVARRó MONCOSí, SALVADOR
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
161 GENE MERCADE, CRISTINA
CAP
162 GENé MESTRE, MARIA DEL CARME
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
163 GIMENEZ GUIVERNAU, ANNA
CAP4
164 GIMENEZ GUIVERNAU, JAUME
CAP4
165 GIMENEZ TOMAS, JAUME M
CAP4
166 GIMENEZ TOMAS, MANUELA
CAP
167 GIMENO BORRELL, MONTSERRAT
CLUB EXCTA. REDDIS
168 GIRONèS VALLVERDú, TXEMA
On collons som
169 GIRONèS VALLVERDú, TXEMA
On collons som
170 GIVERNAU ESCUER, MARISA
CAP4
171 GOMIS BUSQUETS, MARIA REMEI
CLUB EXCURSIONISTA D’ALCOVER
172 GONZALE FORTUNY, RAQUEL
CLUB EXCTA. L’ESPARDENYA VILALLONGA DEL CAMP
173 GONZALEZ GRAU, FRANCISCO JAVIER
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
174 GONZALEZ MORENO, PILAR
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
175 GONZÁLEZ NÚÑEZ, JOSÉ
CAP
176 GORGORI MASIP, JORDI
CLUB EXCTA. VINYOLS
177 GRAS MAGRIñA, JOSEP
REUS DEPORTIU (SE)
178 GRAU COSTAS, PILAR
CAP
179 GRAU MARRO, ADRIà
REUS DEPORTIU (SE)
180 GRAU PUIG, MARIA DEL CARME
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
181 GRIFOLL SALVADó, ANNA PILAR
REUS DEPORTIU (SE)
182 GRILLO ROBERTO, JOAQUIM
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
183 GRISO JURADO, BEGOÑA
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
184 GRISO JURADO, BERTA
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
185 GUIJARRO ADAN, JOANA
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
186 GUINOVART ARASA, JOSEP M
On cullons som
187 GUINOVART BAARBERA, FRANCISCA
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
188 GURI FIGUEROLA, ISABEL
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
189 GüELL GüELL, ESTER
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
190 HIDALGO CARMONA, ANAMARIA
CAP
191 HODELIN URRIA, NIURKA
Els Centpeus de Vallmoll
192 HUBET SOLE, LAURA
Casa del mar
193 HUGUET ROS, MARC
Reus deportiu
194 ILUNDAIN MARTIN, JUAN F
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
195 INOSTROZA YéVENES, MARIA PILAR
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
196 ISERN CATALA, MARIA FRANCISCA
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
197 JANE JUSTRIBO, MONTSERRAT
LA LIRA VENDRELLENCA (SE)
198 JANSà MATA, ROGER
Secció Excursionista Reus Deportiu
199 JASANADA VIRGILI, JOSEP
CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA
200 JIMENEZ PARRA, ASCENSIóN
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
201 JORDA POCH, MONTSERRAT
ASS. EXCTA. "LA PICOSSA"
202 JUNCOSA TOMÀS, MONTSE
AAMP
203 LAFUENTE CARDEÑOSA, NOELIA
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
204 LAGARDA BARRAT, JOSEP ENRIC
ON COLLONS SOM
205 LEPORACE ROIG, ROBERT
cap
206 LERIN PALAU, JOSEP
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
207 LEÓN FOLQUÉ, MONTSERRAT
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
208 LLABERIA PEDRET, MARIA ANTÒNIA
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
209 LLADO RIBE, JOSEP
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
210 LLAMBRICH REHUES, NIL
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
211 LLAMBRICH RIBES, ARTAL
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
212 LLAMBRICH RIBES, JANA
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
213 LLAMBRICH ROBERT, DAVID
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
214 LLAURADÓ GUASCH, GEMMA
REUS DEPORTIU (SE)
215 LLAURADó LLORT, TERESA
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
216 LLORENS GARRIGA, EDUARD
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
217 LLORENS GARRIGA, ESTHER
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
218 LOPEZ BARAJAS, JOAQUIN
CAP
219 LOPEZ MARTINEZ, MARIA JOSE
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
220 LOPEZ SANCHEZ, SONIA
Cap
221 LOPEZ TORTOSA, JUAN
CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA
222 MAIXÉ SOLÉ, MONTSERRAT
CLUB ALPÍ K2
223 MALET LLOP, MIQUEL
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
224 MALLAFRÉ SOLÉ, RAMON
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
225 MALLAR ADELL, LAURA
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
226 MARGALEF PERELLÓ, JOSEP
ASS. ESP. CULTURAL ANA (SE)
227 MARIN SANCHEZ, Mª LUISA
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
228 MARINé SERRET, JOSEP
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
229 MARTI MESEGUER, LUPE
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
230 MARTI SUñE, ROSALIA
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
231 MARTINEZ PEDRAGOSA, ASCENSIóN
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D’HORTA
232 MARTÍNEZ MOLINOS, GUILLEM
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
233 MARTÍNEZ RIBERA, MONTSERRAT
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
234 MARTí ORENGA, ALEXANDRE
Cap
235 MARTí SUñé, MONTSERRAT
C.e. Creixell
236 MARíN SàNCHEZ, MARIA ELENA
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
237 MASDEU, JOSEPA
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
238 MATA QUERALT, NIL
Cap
239 MATANZA ANGEL, ANGELES
CAP
240 MATAS LLEVADOT, JAUME
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
241 MAYDEU VIDAL, NURIA
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
242 MEDAN BORONAT, MARIA
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
243 MELGAR ANGUERA, XAVIER
CLUB EXCTA. MADTEAM
244 MELGAR TEIXELL, JOSEP
REUS DEPORTIU (SE)
245 MINGUELL PÉREZ, NOEL
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
246 MIQUEL TARRAGO, ROSA
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
247 MIRANDA CARRO, MARIA
CN Reus Ploms
248 MIRÓ PALAU, ARTUR
ASS. D’AMICS DE LES MUNTANYES DE PRADES
249 MOIX SABATé, PAQUITA
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
250 MONCLUS NUñEZ, ARACELI
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
251 MONCUNILL GAS, MONTSERRAT
CLUB EXCTA. VINYOLS
252 MONCUSí MAGDALENA, JOAN
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
253 MORALES VALLÈS, JAUME
CLUB EXCTA. VINYOLS
254 MORATO FERRé, MARIA
Cap
255 MORTE MASDEU, YOLANDA
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
256 MUNTÉ DÍAZ, NÚRIA
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
257 MURTRó SOGAS, JOSEP
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
258 MUÑOZ CRUZ, JORDI
REUS DEPORTIU (SE)
259 NEBOT TOST, MARGARIDA
CLUB EXCTA. VINYOLS
260 NEIRA TOST, MISERICòRDIA
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
261 NIUBò BOSCH, MA ASSUMPCIó
Centre excursionista Tarragona
262 OLIVA MALDONADO, ISABEL
CAP
263 OLIVE RAMIREZ, MONTSERRAT
CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA
264 OLLÉ VIVES, JAUME
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
265 OLLé REVIEJO, PERE
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
266 ORIHUELA GóMEZ, NOA
REUS DEPORTIU (SE)
267 ORIHUELA ILLANA, JOSé MARIA
REUS DEPORTIU (SE)
268 PAGÈS ORIOL, ENRIC
CLUB EXCTA. VINYOLS
269 PAGÉS LLOBET, RICARD
AAMP
270 PALACIOS MONTERO, GRACI
CLUB EXCTA. VINYOLS
271 PALAU MONCUNILL, MARIA DOLORS
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
272 PALOMO VICENTE, ÀNGEL
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
273 PAMIES VILA, JOSEP Mª
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
274 PAREJO LOZANO, ISABEL
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
275 PARERA ABELLO, MONTORNES
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
276 PARÍS CARTANYÁ, ALBERT
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
277 PASQUAL FELIP, MONTSERRAT
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
278 PEREZ BALLART, MARIA GLORIA
AECREUS
279 PEREZ BALLART, MARIA
AECREUS
280 PESQUERO PEREZ, AGUSTIN
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
281 PIJUAN PALLARÈS, M. LLUÏSSA
CLUB EXCTA. VINYOLS
282 PIJUAN RIBERA, ROGER
Cap
283 PONS CàRCELES, JOAN MARIA
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
284 PRATS BARTRA, MARIA CINTA
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
285 PRATS ISERN, GERARD
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
286 PÀMIES BARBERÀ, MONTSE
CLUB EXCTA. REDDIS
287 PÉREZ PLANA, XAVIER
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
288 PÉREZ QUESADA, JACINTO JUAN
CLUB EXCTA. LA RIBA (GER)
289 PéREZ GARCíA, JOANA
Ass. El Senderó de Riudecols
290 QUINTERO CLERGAS, ANNA
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
291 RAFI BLANCH, ANTON MA
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
292 RAFOLS PALAU, ROSER
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
293 RAMOS ARDILA, DOLORES
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
294 RAURICH QUERALT, M. CARME
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
295 RECASENS OLIVA, ESMERALDA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
296 RECHE MAGRANE, JOAN
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
297 REQUENA BERNAL, DOLORS
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
298 REYES BRITO, MIGUEL
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
299 RIBAS JUNCOSA, ELISA
CAP
300 RIBE FERRE, JOAN
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
301 RIBES ALCOVER, ANNA
CLUB NATACIO REUS PLOMS (SE)
302 RIERA FARRàN, MISERICóRDIA
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
303 ROBERT FERRAN, M CARME
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
304 ROBERT OLLé, JORDI
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D’HORTA
305 ROBUSTé CLARAVALLS, MONTSERRAT
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
306 ROCA GIRONA, LLUIS MARIA
CLUB EXCURSIONISTA D’ALCOVER
307 RODRIGUEZ ESPINAR, MARGARITA
43001
308 RODRIGUEZ VILLAVERDE, PILAR
CLUB EXCTA. VINYOLS
309 RODRÍGUEZ FLORES, ESTHER
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
310 RODRíGUEZ EXPóSITO, SERAFíN
CLUB EXCTA. SALOUENC
311 ROFES PUIG, SÍLVIA
Associació Esportiva Baronia d’Escornalbou
312 ROIG MANRESA, MONTSERRAT
ASSOCIACIO EXCURSIONISTA DE CATALUNYA DE REUS
313 ROIG ROVIRA, LLUíS
REUS DEPORTIU (SE)
314 ROVIRA LLURBA, LLUIS
CLUB EXCTA. VINYOLS
315 ROVIRA MATEU, TERESA
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
316 ROVIRA ROIG, RAFEL ÀNGEL
ASS. EXCTA. CAMPI QUI PUGUI
317 ROYO BIETO, JORDI
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
318 RUE DOMINGO, ASSUMPCIO
cap
319 SABATÈ GOMÀ, CARME
CLUB EXCTA. VINYOLS
320 SAGRISTA OLLE, JOSE MARIA
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
321 SALOM FERRERES, VICENT
Centre excursionista Tarragona
322 SALOR LAFUENTE, BENI
Cap
323 SALVAT GUARQUE, RAMON
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
324 SAMPER VIGIL, ENRIC
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
325 SANCHEZ MUÑOZ, REGINA
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
326 SANZ MARTI, NURIA
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
327 SEGALà MARTí, CRISTINA
CAP
328 SEGARRA SANABRA, ROSA M
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
329 SERRA ESPARZA, NURIA
CAP
330 SERRAMIà FàBREGAS, SERGI
Centre excursionista la xiruca foradada
331 SERRANO PARRA, PETRONILA
CENTRE DE LECTURA DE REUS (SE)
332 SILVESTRE CASAS, JOSEP MARIA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
333 SILVESTRE SOLÉ, JOSEP
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
334 SILVESTRE SOLé, DAVID
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
335 SIMÓ MUNTÉ, ANTONIA
ASS. D’AMICS DE LES MUNTANYES DE PRADES
336 SIXTO TAPIA, NICOLAU
cap
337 SOLANELLAS PAGÉS, CARME
ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS
338 SOLANES SANS, ROSER
Centre excursionista La Xiruca Foradada
339 SOLER PONT, ESTER
REUS DEPORTIU (SE)
340 SOLÉ PÀMIES, JOSEP MARIA
CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA
341 SOLé ARJONA, CRISTINA
Cap
342 SOLé MAñé, ALICIA
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
343 TARGA CANELA, ASSUMPCIó
On collons som
344 TARGA CANELA, ASSUMPCIó
On collons som
345 TARRAGÓ REVES, EVA
AAMP
346 TEIXELL PALLEROLA, TERESA
CLUB EXCTA. VINYOLS
347 TEJADA MARTINEZ, MONTSERRAT
CLUB EXCTA. VINYOLS
348 TENDILLO GOMEZ, ÀNGELA
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
349 TOLDRA MIRO, JOSEP
Reus Deportiu
350 TOMAS BONET, MONTSERRAT
CLUB ALPÍ K2
351 TORNé CAIRE, XAVIER
CLUB EXCTA. VINYOLS
352 TORRELL CAVALLé, JOAN
ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS
353 TORRELL CUARTERO, JOSEP MARIA
Club Excursionista la Riba (GER)
354 TORRES BERTRAN, MONTSERRAT
ASS. D’AMICS DE LES MUNTANYES DE PRADES
355 TORRIJOS PLANA, PILAR
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
356 TOUS PIMAS, NEUS
ON COLLONS SOM
357 TRENADO ROJO, Mª CARMEN
CLUB EXCTA. SALOUENC
358 TRIGUEROS ORTIZ, ISABEL
Cap
359 TURULL VILA, MARIA CARME
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
360 VALLET FORCADELL, ELISABET
REUS DEPORTIU (SE)
361 VALLS VALLS, JOAQUIN
CLUB ALPÍ K2
362 VALLVERDú MORALES, PAU
CLUB EXCURSIONISTA VINYOLS
363 VARELA GARRIGA, IVáN
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
364 VARGAS ESPINOSA, ANTONI
ELS CENTPEUS DE VALLMOLL, ASS. CULTURAL
365 VEGA DIAZ, XAVI
GRUP D’AMICS DE TONI ACHÓN - ASS. ECOLOGISTA TARR.
366 VENTURA GIBERT, ELISENDA
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
367 VICENTE MARTINEZ, JOSE LUIS
CAP
368 VICO QUIñONES, ILDA
CENTRE EXCTA. AZIMUT
369 VIDAL BRUGEROLLES, CLAUDIA
CAP
370 VIDAL BRUGEROLLES, JORDI
Cap
371 VIDAL ORTIGA, FRANCESC XAVIER
CLUB EXCTA. VINYOLS
372 VIDIELLA FOLCH, JOAN
CLUB EXCTA. VINYOLS
373 VILLáN LóPEZ, OCTAVIO
Xafacamins
374 VILà MIQUEL, BORJA
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
375 VIRGILI GIRALT, SILVIA
CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELL
376 VIRGILI ORTIGA, JOSEP Mª
CENTRE EST. RIUDOMENCS ARNAU PALOMAR (SE)
377 VIRGILI SORDé, FINA
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
378 VIUDEZ TRIVIÑO, CARMEN
CLUB EXCTA. VINYOLS
379 VIUDEZ VALERA, AMADOR
43006
380 VIVANCOS BOLEDA, ALBERT
GER
381 VIVES MASCARELL, ALFONS
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
382 VáZQUEZ SOLé, ALEIX
Cap
383 XIFRE AGUILO, ANGELS
43006
384 XIMENIS MARTí, MONTSERRAT
ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET
385 YEPES GARCíA, PEDRO
Cap
386 ZAMBUDIO CERVERA, JUAN CARLES
CLUB EXCTA. VINYOLS
388 ÀLVAREZ FERNáNDEZ, SUSANA
GRUP EXCTA. CAMP DE TARRAGONA
389 ÀLVAREZ SAIGI, JúLIA
CLUB EXCTA. SALOUENC