Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat
Adult: 25 €
Infantil: 25 €

No federat
Adult: 30 €
Infantil: 30 €

Inscripcions

Taga 2040 evo 2021

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 AGUARELES TUDELA, ISAAC
Trail CER Rubí
2 ARRASTRARIA LLUCH, XAVI
CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS
3 ARRUFAT VILAMAJO, PAU
CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES
4 BAIXAS MORALES, ORIOL
CENTRE EXCTA. PUIGCASTELLAR
5 BAJADOR BATALLA, ALEIX
CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS
6 BALAGUER CLARóS, SERGI
L’Esportiu Torelló
7 BALCELLS SERRA, CELIA
Centre Excta Queralt
8 BALDA COLLET, JOSEP
CAP
9 BARRENA GÓMEZ, EMILIANO
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA CORNELLÀ
10 BARROSO BERMEJO, DIEGO
CLUB EXCTA. MADTEAM
11 BELLIDO CABRETOSA, JOAN
CLUB EXCTA. MADTEAM
12 BENAZET TERRADELLAS, SERGI
Cap
13 BERBEL SANCHEZ, GUILLEM
CENTRE EXCTA. TORELLÓ
14 BOADA ORIOLS, IMMA
CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON
15 BOLAñOS SANCHEZ, JUAN CARLOS
JMS
16 BORRAS PIñOL, ANGELS
CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS
17 BOSOMS ESTERAS, JOAN EUDALD
Cap
18 BRADINERAS BURES, OSCAR
CAP
19 BRUNET PASTOR, ALEX
CAP
20 BURGAYA GUTIERREZ, LLUIS
CENTRE EXCTA. ESQUIROL
21 CABRÉ SALSENCH, JOAN
CLUB ESP. L’ARENY
22 CALDERóN GONZáLEZ, ÓSCAR
ProspeTrail
23 CALERO MAñAS, ERIK
CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDÈS
24 CANTON FUENTES, SERGIO
CLUB EXCTA. MADTEAM
25 CAPDEVILA BACH, ANNA
UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES
26 CARBAJO RUIZ, JOSE MANUEL
CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON
27 CARULLA SANMARTí, ARNAU
CAP
28 CARULLA SOLà, POL
CAP
29 CASTELLARNAU VILES, LAURA
CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA
30 CASTILLO MUñOZ, OSCAR
CAP
31 CEBOLLA BENITEZ, JUAN DAVID
CLUB ESP. L’ARENY
32 CIVIT MARCET, ORIOL
CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
33 COLOM FAJULA, XAVIER
UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES
34 COLOMÉ MONLLAÓ, JUAN RAMON
CLUB ESP. MONTASPRE
35 COMINO BAOS, SERGIO RAUL
PENYA FONDISTES BADALONA
36 CORTACANS BELTRáN, JORDI
Fartlekus
37 ESTORACH ARASA, MIRIAM
CLUB BTT MONTBIKE
38 FARGAS PADRENY, CRISTINA
CLUB EXCTA. D’ALCOVER
39 FAZIO ZALáNYI, ZENO
CLUB EXCTA. MADTEAM
40 FLORENCIO PUJOL, MARC
CLUB ESP. L’ARENY
41 FLORENSA GAMUNDI, JORDI
Team trirelay
42 FONT CASELLAS, ERNEST
Cap
43 FORTUNYO LLEBERIA, PAU
CENTRE EXCTA. DE FLIX
44 FRIAS GARRET, DINA
CLUB EXCTA. MADTEAM
45 G. DIGON, ALBERT
Katoa
46 GABARRó MORENTE, GEORGINA
CLUB EXCTA. UECANOIA
47 GAMISSANS SALA, MÀRIUS
UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES
48 GARCIA ASCASO, LLUíS
Cap
49 GARCIA MARQUES, RUBEN
CLUB "UNIÓ D’ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS)
50 GEIRA NAVARRO, JOSEP
43540
51 GIBERT SOLÉ, ORIOL
CLUB EXCTA. MONTBLANC
52 GIL PéREZ, SORAYA
Running Club Licher
53 GIMENEZ LOPEZ, DAVID
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA CORNELLÀ
54 GISBERT ARNAU, ANNA
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
55 GUINOVART TRAGUANY, ROGER
CLUB EXCTA. D’ALCOVER
56 GUITART FÍGOLS, PAU
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
57 GUÀRDIA COLOMER, MARC
CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC
58 HERNANDO SáNCHEZ, SERGI
Sportevo
59 IBAÑEZ MARTÍN, ELOI
CLUB ALPÍ VIRTUAL (VIRTUAL ALPINE CLUB)
60 JIMENEZ CAMPOS, OSCAR
CLUB EXCTA. MADTEAM
61 JULVE LARA, JOSEP M.
CLUB EXCTA. MONTBLANC
62 KEVLJANIN HADZIC, SEID
Cap
63 LACIANA SIMARRO, DAVID
ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR
64 LARROYA PAIXà, FERRAN
CLUB ESP. L’ARENY
65 LASALLE GRATACOS, GABRIELA
CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM
66 LIEBANAS RUIZ, JUAN CARLOS
CLUB EXCTA. MADTEAM
67 LIZ REY, DANIEL
08410
68 LLEIXà QUIROGA, PAU
CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS
69 LLISTAR CHARQUES, JúLIA
CLUB EXCTA. RIPOLL
70 LOPEZ MATEO, FRANCESC XAVIER
CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT
71 MAGRANé VELASCO, ANNA
43460
72 MARCUELLO MENDOZA, NOELIA
Club Esportiu l’Areny
73 MARGINET VIDAL, MARC
CLUB ESP. L’ARENY
74 MARINé CALERO, DAVID
CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI
75 MARRUECOS MESTRE, MARC
ASS. EXCTA. MONTMELL
76 MARTIN ALONSO, IVAN
CENTRE EXCTA. D’OLOT
77 MARTIN ALONSO, JUDIT
17740
78 MARTIN CRUZADO, ADRIAN
CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ
79 MARTIN LEIVA, JORDI
08030
80 MARTIN MORILLO, DANI
Cap
81 MARTIN RODRIGUEZ, CLAUDIA
CLUB EXCTA. MADTEAM
82 MARTINEZ CANTERAS, LUCIA
CLUB EXCTA. MADTEAM
83 MARTINEZ MARTINEZ, MARC
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
84 MARTINEZ MONTOSA, ROBERT
ASS. EXCTA. "LA PICOSSA"
85 MIRABET ARDERIU, PEP
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
86 MIRALLES ARGILéS, RUTH
Camirrents
87 MORESO ABELLA, VICTOR
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
88 MULERO RIEROLA, CRISTIAN
CAP
89 NIETO CERRILLO, ANGEL
CLUB "UNIÓ D’ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS)
90 OLLE BERNADES, MARC
CLUB EXCTA. UECANOIA
91 ORAA BONET, OSCAR
CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS
92 PAGà SORRIBES, FRANCESC
CLUB BTT MONTBIKE
93 PAJARES TUBAU, CARLOTA
CAP
94 PARÉS ROCA, JOAN
CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS
95 PASCUAL SARRÀ, ARNAU
CLUB ESP. L’ARENY
96 PENA PALLOTA, CAREN
ASS. ESP. CENTRE ALPÍ "VALL DEL SEGADELL"
97 PLANS SAFORES, ALAITZ
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
98 PORRAS MELENDEZ, DAVID
ASS. ESP. BLANCAFORT
99 PORTELL MARTí, HUMBERT
CLUB ESQUÍ FONTALBA
100 PRETER TRESSERRAS, MONICA
Cap
101 PUIG CARLES, JOSEP
CLUB BTT MONTBIKE
102 PUIGDOLLERS BETORZ, DANIEL
CLUB EXCTA. MADTEAM
103 PUJOL CASELLAS, RAMON
UNIÓ EXCTA. VIC
104 PULIDO ESCRUELA, JOAN
CLUB EXCTA. MADTEAM
105 PÉREZ AYALA, MONTSERRAT
CLUB EXCTA. MADTEAM
106 RABASEDA BERTRAN, MARC
CAP
107 RAMIREZ BELLAVISTA, TONI
Cap
108 RAMIREZ GONZALEZ, ANNA
Titulins Fit
109 RAMÓN LLORENTE, DAVID
CLUB EXCTA. MADTEAM
110 RAYA BONET, CARLA
CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA
111 RECASENS SÁNCHEZ, MÍRIAM
GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS
112 RODRIGUEZ GARCIA, SERGIO
RUNNING CLUB LICHER
113 RODRíGUEZ SALVADó, GERARD
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA
114 RODRíGUEZ TRIBALDOS, JOSE
Prospe trail
115 ROIGE SANS, JOSEP MARIA
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
116 ROMERO PALAU, CLAUDIA
UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES
117 RUBIO BOBET, IVAN
ASS. ESP. CENTRE ALPÍ
118 RUIZ BATET, MARIA
CAP
119 RUIZ ENCABO, DIEGO
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
120 SAGUE SORS, QUIRZE
ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL
121 SALSENCH CONSTANCIO, CARLES
CLUB ESP. L’ARENY
122 SANCHEZ JIMENEZ, SARA
CAP
123 SANCHO SERRA, ANDREU
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
124 SANGENIS VATHJE, JOAQUIM
CLUB EXCTA. MADTEAM
125 SANTAMARIA MARTINEZ, ENRIQUE
CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC
126 SANTANDER SERRANO, CARLOS
08016
127 SANTOS MOLAS, RAMON
TRAIL MONTPEDRÓS
128 SAURí PORTET, ALBERT
Titulins Fit
129 SELLARES OLIVERAS, VICENç
Cap
130 SIERRA BERNAT, OLGA
CLUB EXCTA. PICA D’ESTATS
131 SOLSONA NOVELL, XAVIER
CLUB "UNIÓ D’ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS)
132 TRUMMER ALEGRE, PAU
Proyecto Team
133 UBIñANA RIPOLL, MARIONA
CAP
134 UBIñANA RIPOLL, POL
Cap
135 URRUTIA ALONSO, MAITE
ASS. ESP. MUNTANYENCS D’ARENYS DE MUNT
136 VALBUENA PARRALEJO, NúRIA
CAP
137 VAN NOORDEN, LOUIS
Torrent de l’Olla
138 VELASCO LARA, MANEL
CAP
139 VELLETRANI GONZALEZ, MARC
NanOliverasTeam
140 VERDAGUER SáNCHEZ, MARTí
CAP
141 VERGéS RABINAD, ENRIC
CLUB EXCTA. MADTEAM
142 VIDAL CUGAT, DAVID
CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA
143 VILALTA GUITART, POL
Rarunning team
144 VILANNA SENTÍS, NIL
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
145 VILARDELL JIMÉNEZ, MARINA
CAP
146 VILAREGUT ARGERICH, ARMAND
CENTRE EXCTA. ESQUIROL
147 VILÀ FIGUERAS, JOAN POL
CLUB ESP. L’ARENY
148 VINYALS MARTI, VALENTIN
CAP
149 XIFRé GOMIS, ARNAU
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
150 YEBRA FONT, ALBERT
CENTRE EXCTA. TORELLÓ
151 ÁLVAREZ MOSCOSO, STEPHANIE
Torrent de l’olla