Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat
Adult: 17 €
Infantil: 17 €

No federat
Adult: 22 €
Infantil: 22 €

Inscripcions

Trepitja Garrotxa Solidària - 13KM

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 AGUILERA LORENZO, ELISABET
CENTRE EXCTA. D’OLOT
2 ALDABO LAZARO, GUNTER
cap
3 AMBLàS MOLINA, TONI
08500
4 ARTOLA LLORENS, JAN
CAP
5 BARRIS SALA, ARIADNA
CAP
6 BEISTEGI BARRENETXEA, KATALIN
Cap
7 BEJENARU, ANDREI
Girunners
8 BENLLOCH CIURANA, RAQüL
Girunners
9 BETANCOR SARMIENTO, SAMUEL
CAP
10 BOIX NOGUé, MARTí
CAP
11 BURCH VIñALS, JOEL
BJ
12 CABANYES MERCADER, SERGI
CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
13 CANTAL ROVIRA, PAU
Centre Excursionista d’Olot
14 CASALS ALONSO, MARIA DEL MAR
OpsisRunning Team
15 CASTELL DELGADO, ANNA
CAP
16 CASTILLO JUANHUIX, NOELIA
Walkingnenes
17 CASTILLO JUANHUIX, NURI
walking nenes
18 CAñADA RENEDO, ADRIANA
Cap
19 CIURANA FERRAGUTCASES, ALBERT
Opsis Running Team
20 COLL TUNEU, MARIA
CAP
21 CORDOBA SERNA, LUZ ADRIANA
17600
22 CORTèS GASSó, ROGER
Itrunners
23 CRUZ CARBONA, DANIEL
CAP
24 CUNILL PUJOL, GIL
CAP
25 DA?OBEITIA BUSTILLO, CAROL
Pils
26 DELGà BUSQUETS, QUIM
CAP
27 DOMINGUEZ FERNANDEZ, MACARENA
CAP
28 FAIG VILA, NURI
Cap
29 FARRES ASPERO, M. ANGELS
17800
30 FELEZ LOPEZ, ESTEFANIA
CLUB D’ATLETISME GAVÀ
31 FERNáNDEZ PIRIS, JORDà
CAP
32 FERNáNDEZ-CONDE CORTINA, OSCAR
C.E.Camí dels Ibers Trail Running
33 FERRER REAL, INES
CAP
34 FERRI ALBERT, NATALIA
AGRUP. EXCTA. MUNTANYA
35 FLORENCIO PUJOL, MARC
CLUB ESP. L’ARENY
36 FOREST COLLADO, PEP
TRAILRUNNING GIRONA
37 GAINZA PONT, BLANCA
Edibikes
38 GALISTEO MANZANARES, MíRIAM
CAP
39 GARCIA ARANDA, MANUEL
CAP
40 GICH PUJOL, JORDI
Gich Session’s Navata
41 GIRAVENT VINYETA, ÀNGELS
Cap
42 GOMEZ LOPEZ, MIGUEL
Cap
43 GOMEZ SIMON, MIQUEL
CENTRE EXCTA. D’OLOT
44 GONZALO NAVARRO, IRENE
CENTRE EXCTA. ESQUIROL
45 GRAU GASULLA, MESIAS
CAP
46 GUINó FERRER, ARTAU
Equipaso
47 HARASIUTA KOPYLOVA, KSENIA
CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS
48 HERNáNDEZ CORRIA, YILSY
C.E. Camí dels Ibers Trail Running
49 IBAÑEZ VIDAL, DAVID
CAP
50 JIMéNEZ FIGULS, MIRIAM
C.E.cami dels ibers trail running
51 JUAREZ ARRAYA, RAQUEL
Cap
52 LAKDIM LAZAR, YOUSSEF
CAP
53 LARGO HERNáNDEZ, MIRIAM
C.E Camí dels Ibers Trailrunning
54 LLOPIS CARRERAS, SòNIA
Pils
55 MARTIN DE LA LEONA VERA, OLGA
POLVORILLAS.CAT
56 MARTINEZ DELGADO, ISMAEL
Girunners
57 MARTí VERGé, ANNA
Girunners
58 MASDEU PUJOL, MARTA
C.E. cami dels íbers
59 MASRAMON LOPEZ, BERTA
CLUB EXCTA. CALLDETENES
60 MASSEGú SANCHEZ, MARC
Cap
61 MASó ROS, NúRIA
CEO
62 MEGIAS ARJONA, JESSICA
Cap
63 MENGUAL TERRICABRAS, MAIRA
08012
64 MERCADE CASADEMONT, SILVIA
Girunners
65 MONTALBáN GAY, ANDREU
46688
66 OBIOLS MATEU, JOSEP
Cap
67 OBRADOR TEIXIDOR, PAU
cap
68 PADROSA CROS, DAVID
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
69 PALLAROLS PALLàS, FRANCESC XAVIER
Cap
70 PAMIES FERNANDEZ, HELENA
Equipaso
71 PARAREDA BRUGULAT, MARIONA
Cap
72 PARDO AMIL, VANESA
CE camí dels Ibers
73 PARETAS VIñALS, INGRID
CAP
74 PENAS PUJOLAR, MARTA
CAP
75 PEREZ ESCALERO, NORBERT
Cap
76 PI BOLEDA, BERTA
BJ
77 PIÑOL VALLVERDU, JORDI
POLVORILLAS.CAT
78 PLADEVALL SERRA, XEVI
CAP
79 PORCEL FERNáNDEZ, BEATRIZ
CAP
80 POU GASCóN, ESTER
CE Camí dels Ibers
81 POZO AMORES, RAQUEL
Girunners
82 PRAT BLANCH, ANNA
CAP
83 PRATS CARCELES, DIEGO
CAP
84 PUIG ABAD, ELISABET
Escola Trail Moianès
85 PUIG IGLESIAS, GINA
CAP
86 PUJOL ARMENGOL, MARTA
Camí dels ibers trailrun
87 PUJOLAR REIXACH, MARTA
CENTRE EXCTA. D’OLOT
88 REYES GALLARDO, GISELA
Walkingnenes
89 RIERA CARRERAS, ANNA
Cap
90 RIERA CARRERAS, NúRIA
Cap
91 RIGAU CALM, MAR
Centre Excursionista d’Olot
92 ROCA MALLARACH, QUIM
CAP
93 RODRIGUEZ BARRIOS, CECILIO
Cami dels ibers trail running
94 ROJAS LóPEZ, FRANCISCO JAVIER
Cap
95 ROMA BOUJLOUD, OSMAN
Cap
96 ROMERO ESCUDERO, CARLES
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
97 ROSIñOL DACHS, LAURA
cap
98 ROSSINYOL DACHS, AMADEU
Cap
99 ROURA TURET, JUDIT
CAP
100 RUBIO FELEZ, DAVID
CLUB D’ATLETISME GAVÀ
101 RUIZ FERNANDEZ, ANNA
17800
102 RULL BRAJONES, CRISTINA
CENTRE EXCTA. D’OLOT
103 SAGARRA GONZáLEZ, SERTORI
Cao
104 SALES ALVES, VANILLA TAYNA
Cap
105 SALVADOR MIQUEL, GERARD
CAP
106 SELLÉS PUYOL, ANIOL
CAMÍ DELS ÍBERS
107 SERRANO MARTíNEZ, RAMON
Cap
108 SERRAT PLANA, ESTER
CAP
109 SEUMA MESAS, MARC
CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR
110 SOLANDE GALINDO, GISELA
CLUB EXCTA. MADTEAM
111 SOLE MARCE, CRISTINA
Vall Hebron Institut Recerca
112 SOLER VIVES, MARTA
OpsisRunning Team
113 SOTO SALVADOR, NúRIA
Movit
114 SURóS SANCHEZ, FRANCESC
Ibers de la Roca
115 SUÑER MANERA, SÍLVIA
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
116 TALENT TERRAZA, ELI
Ratafia team
117 TOLEDANO MARTíNEZ, JUAN ANTONIO
Club Esqui Fontalba
118 VENTURA MARTíNEZ, DOLORS
movit
119 VENTURAS PEDRO, LAURA
Corretaires 666
120 VERGéS MIRó, PERE
Pineta
121 VILA FONT, ANNA
--
122 VILALTA VALLCORBA, CESC
Runners brick
123 VILà I COLLMALIVERN, CORAL
CNC
124 ZAPATER ALSINA, JOAB
IT Runners
125 ZAPATER MONTORIO, ÈRIC DAVID
Itrunners