Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat
Adult: 55 €
Infantil: 55 €

No federat
Adult: 60 €
Infantil: 60 €

Inscripcions

Trepitja Garrotxa Solidària - TRAIL 53KM

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 AGUILERA INSA, ESTEVE
CA Figueres
2 AMIGó BOTIFOLL, JORDI
CEC
3 ARAN GASCON, XAVIER
CLUB EXCTA. ALPICAT
4 ARBUSÀ GUIXERAS, MONTSE
CLUB EXCTA. MAÇANETENC
5 ARES FERNANDEZ, ELISEO
Pancetazo Clandestino
6 AUFSCHNAITER, ROLAND
cap
7 AZNAR CEBRIAN, JOSEP MARIA
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
8 BACH-ESTEVE BURCH, FERRAN
Centre Excursionista Banyoles
9 BARAUT BACH, JAUME
UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA
10 BARCOS NAVARRO, FERNANDO
Cap
11 BARRADO VIRGILI, XAVIER
ELS XULIUS
12 BARRIACH GAYA, JAUME
TROTE-EXTREM
13 BERGA LOPEZ, JORDI
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
14 BERTRAN AMBRóS, JOAN
CENTRE EXCTA. NAVÀS
15 BERTRAN SASTRE, MARIA
Daina
16 BOLDÚ FERRER, JAVIER
CLUB EXCTA. ESPARREGUERA
17 CALLAVE FELIPE, CARLES
UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA
18 CALVETE HIDALGO, DAVID
CLUB EXCTA. MAÇANETENC
19 CAMAS ALCAIDE, FERNANDO
CLUB EXCTA. ESPARREGUERA
20 CAMPASOL PALAU, JORDI
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS
21 CAMPAÑA MARTINEZ, ADRIAN
LOS EMBUSTEROS
22 CARBONES ANDORRA, DAVID
UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA
23 CARCELLER BELTRAN, MIQUEL
CENTRE EXCTA. TARRAGONA
24 CARRASCO REYES, ELVIRA
CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ
25 CARTOIXA CARTOIXA, ELISABET
CLUB ESP. GARRAF RUNNERS
26 CASANOVAS ANGELET, JORDI
CAP
27 CASTELLO BATALLA, JOAN ISAAC
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS
28 CATALINA PLANADECURSACH, DAVID
Cap
29 CODOLA DUCH, JOAN MARC
17244
30 COLL PASCUAL, JORDI
ELS XULIUS CENTRE SOCIAL RIBETÀ
31 COLLELL NADAL, ERNEST
CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING
32 COSTA LINARES, SANTI
A.E.ULLASTRELL
33 CRUZ INFANTES, MIQUEL
ASS. ESP. MATXACUCA
34 DE DIEGO MARTINEZ, JOAQUIM
CLUB EXCTA. MADTEAM
35 DIAZ MASó, XAVIER
UELL
36 DIEZ ROCA, TXAVIER
CTM
37 ESTEVE VENTURA, SANTI
CAP
38 FERNÁNDEZ SERRANO, JESÚS
CLUB EXCTA. PRIORAT
39 FERNáNDEZ BRUNETTI, ESTEBAN
CAP
40 FERRÉ MATEU, ALEIX
CENTRE EXCTA. MASPUJOLS
41 FOLCH RAMóN, XAVI
CAP
42 FONT CHACON, CARLES
Cap
43 FORCADA BULBENA, JOAN
CAP
44 FORTUNY SICART, ALAN
Adidas Tecnirunner
45 GALLEGO CHINCHILLA, RODOLFO
Los Embusteros
46 GARROSSET GORGAS, JAUME
TROTE-EXTREM
47 GONZÁLEZ SERRANO, XAVIER
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA
48 GUERRA GARCIA, FRANK
RED*INK
49 GUIX BOIX, XEVI
Naturals de la Garrotxa
50 GUTIERREZ FERNANDEZ, OSCAR
RUN4US
51 HERNANDEZ REVIDIEGO, EDUARD
GASMONTAIN
52 ILLA JOSÉ, ARNAU
CLUB NATACIÓ BANYOLES
53 JAUMEJUAN BERTRAN, LLUíS
Flanky goes to Garrotxa
54 JORDA COLL, MARC
GRUP EXCTA. MANLLEU
55 JULIBERT MOLINÉ, JAUME
CLUB ESP. KORRETONENCS
56 LARROYA PAIXà, FERRAN
CLUB ESP. L’ARENY
57 LATORRE ROLDAN, MIQUEL
Les Nenes Trail
58 LEIVA VOJKOVIC, KIKE
08012
59 LOPEZ SORIANO, PERE
CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE
60 LóPEZ MALLOL, SòNIA
Tramuntana Llançà
61 MARQUÈS ESCARRÀ, RAMIRO
CLUB ESP. TRAIL RUNNING MONTGRI
62 MARTIN GASPAR, CARLOS
CDE NAVATRAIL
63 MARTINEZ SANCHEZ, PILAR
CLUB CENTRE EXCTA. AVINYÓ
64 MARTINEZ SORIANO, LOURDES
CAP
65 MELERO VIGARA, FERRAN
CLUB EXCTA. RIPOLL
66 MESAS MARTINEZ, JOAN
CAP
67 MINZARARU, VALENTIN
Club Atletic TMB
68 MOLAS VALLS, PEP
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
69 MONTES MOLINA, SERGIO
CE del SOLSONÈS
70 MONTSERRAT LOPE, PERE
CAP
71 MORO PARREñO, NéSTOR
Green Power
72 MORRAL SALA, JOAN
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
73 MUIXACH ROIG, ADRIA
cap
74 MUNYOZ GILART, VICENç
CLUB EXCTA. ALPICAT
75 NOSàS BUENACASA, XAVIER
FONDISTES SANT FELIU
76 OLIVAN PERACHO, JESúS
Montseny Massais
77 PACHECO RODRíGUEZ, JOSé RAMóN
TROTE-EXTREM
78 PAHISSA MECA, DANIEL
CAP
79 PARELLADA KESSLER, XAVIER
CAP
80 PASTOR PLANAS, MARC
CENTRE EXCTA. BANYOLES
81 PEREZ MONTENEGRO, ESTEBAN
08224
82 PESCADOR CIRUELA, JOSE LUIS
CLUB EXCTA. MADTEAM
83 PIJOAN DE SOTO, JORDI
Sussissa espollenca
84 PILA MORETO, ALEJANDRO
Independiente
85 PLANA MALLEN, ERIC
CLUB POLIESPORTIU SANTJOANENC
86 POSPICHAL, BLANKA
CLUB EXCTA. ELS PERDUTS DE BEGUR
87 PUIGVI TIBAU, XAVIER
L,atac den Kaito
88 PULIDO PEDRAZA, MANEL
ELS XULIUS
89 PURSALS GIMéNEZ, IGNASI
CLUB EXCTA. MADTEAM
90 REVERTER MOYA, ALBERT
CLUB MONTSANT DE CURSES D’ORIENTACIÓ
91 REY DE MAYA, JORDI
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓ
92 RICART BOADA, SARA
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA
93 RIERA CASELLAS, JOAN
CLUB EXCTA. MAÇANETENC
94 RIURÓ PUIGVERT, IGNASI
K-TEAM
95 RODRíGUEZ MAURICI, PAU
Cap
96 ROGER MOLET, LLUIS
CENTRE EXCTA. REFALGARÍ
97 ROIG AMAT, MIQUEL
CAP
98 ROMERO PALMA, JAVIER
Club Atletic TMB
99 RUBIO MARTICELLA, JOSEP LLUIS
GRUP DE RECERCA OLESA RURAL(SE)
100 RUIZ ARQUEROS, QUIM
CAP
101 RUIZ LETOSA, JOSEP
Gich s
102 SADEN PEREZ, JORGE
CAP
103 SALSENCH CONSTANCIO, CARLES
CLUB ESP. L’ARENY
104 SALVATELLA VAZQUEZ, JAUME
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
105 SANCHEZ GOMEZ, ÒSCAR
CLUB EXCTA. MAÇANETENC
106 SERRA VALENCIA, DAVID
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS
107 SOLANO HERNAIZ, RAUL
08906
108 SUADES FUSTé, JOSEP
Els Xulius
109 SUMELL GóMEZ, ANDREU
Cap
110 SáNCHEZ RODRíGUEZ, ALBERT
CAP
111 TABOAS ALBIOL, CARLES
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS
112 TICó GIL, MARC
CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER
113 TORRENT JOVEN, FRANCESC
CAP
114 TORRES ROVIRA, GERARD
CENTRE EXCTA. SOLSONÈS
115 TRAVE CASELLAS, JOAN
17003
116 VALES FABREGA, EDUARD
CENTRE EXCTA. D’OLOT
117 VALLDAURA GUITART, ANNA
Centre Excursionista Torelló
118 VILA I VILÀ, JORDI
CENTRE EXCTA. TARADELL
119 VOCANSON, CAROLINE
UEC d’Horta