Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat
Adult: 70 €
Infantil: 0 €

No federat
Adult: 85 €
Infantil: 0 €

Inscripcions

Trepitja Garrotxa Solidària - ULTRARESISTÈNCIA - 84KM

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’) CERTIFICATS
1 ABELENDA SERRAMITJANA, MARC
CENTRE EXCTA. BANYOLES Validat
2 ALONSO LOZOYA, DAVID
Terra de Volcans No presentat
3 ALVAREZ ESTANY, XAVI
CLUB EXCTA. MADTEAM No presentat
4 BAIG PUJOL, ROGER
CENTRE EXCTA. BESALÚ Validat
5 BAYER TENA, ALBERT
Cap No presentat
6 BRASE LOPEZ, JOSEP
ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR No presentat
7 BUSQUETS I FIGUERES, PAU
CENTRE EXCTA. D’OLOT Validat
8 CALLAU ANGUERA, JORDI
CLUB ESP. L’ARENY Validat
9 CANYELLES FIGUEROLA, GUILLEM
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA No presentat
10 CASTRILLO GóMEZ, RAUL
PIRI No presentat
11 CHAVARRIA GINE, SERGI
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA Validat
12 CUSI BATLLE, AINA
ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL Validat
13 ESPAñOL BADA, ROSER
UNIÓ EXCTA. URGELLENCA Validat
14 ESPINAL SACRISTAN, LLUIS
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT Validat
15 FERNÁNDEZ BUSTAMANTE, RAQUEL
CLUB EXCTA. UECANOIA Pendent
16 FOLKERT HOEKSTRA, ADRIAAN
No club No presentat
17 GARRIDO ZAPATA, FRANCESC
CLUB EXCTA. UECANOIA No presentat
18 GRABOLEDA GARRIGA, ENRIC
CLUB EXCTA. EMPORDANÈS Pendent
19 GUBERN DOMINGUEZ, DAVID
CLUB EXCTA. UECANOIA Validat
20 HARRISON, DAVID
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA Validat
21 JANINI GONZALEZ, AGUSTI
CLUB D’ATLETISME TERRES DE L’EBRE Validat
22 LLAMAS BOZA, XAVI
CABIROLS, ASS. EXCTA. DE ROSES No presentat
23 LLOBERA BALASCH, NORBERT
GRUP EXCTA. ALBESA No presentat
24 LLONCH EXPóSITO, ALBERT
CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON Validat
25 LOPEZ LOPEZ, OSCAR
CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA No presentat
26 MAJADA RIBA, MIQUEL
UECANOIA Validat
27 MARTIN RODRIGUEZ, ALEIX
CAP Validat
28 MARTíNEZ FERRER, MANEL
CLUB D’ATLETISME TERRES DE L’EBRE No presentat
29 MATAS BAñOS, ADRIà
AGRUP. EXCTA. MUNTANYA Validat
30 MORERA VALLS, JOSEP ORIOL
CENTRE EXCTA. BANYOLES Validat
31 MORETA BURCH, CARLES
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) Validat
32 MUIXí CASALDàLIGA, MARTA
ASS. ESP. DIEDRE Validat
33 OCAñA COANO, MARCOS
CENTRE EXCTA. BAIX EMPORDÀ No presentat
34 OLIVé LóPEZ, JOAN
CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES Validat
35 OLLE BERNADES, MARC
CLUB EXCTA. UECANOIA Validat
36 PALLEJà ELIAS, JOAN
CLUB EXCTA. DE GRÀCIA Validat
37 PEREZ ALONSO, XAVIER
CENTRE EXCTA. D’OLOT Pendent
38 PINYOL CIVIT, EDGAR
CLUB PATXANGUERUS D’ALFORJA Pendent
39 PORTET FREIXA, MARC
CLUB EXCTA. VOLTREGANÈS ARS No presentat
40 PUIG CID, MARIA
CAP Validat
41 RECIO ARANDA, CRISTIAN
CAP No presentat
42 RIBAS BARBERAN, MAGí
CE Refalgarí Validat
43 ROBLES PUJALS, COVI
CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO No presentat
44 RODRIGUEZ RAMELLS, DANIEL
CLUB ALPÍ PALAMÓS Validat
45 RUIZ DIEZ, ANGEL
GRUP EXCTA. EL PAPIOL Validat
46 RUIZ VELEZ, MINGO
CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI Validat
47 SALVÀ LLOVERAS, ERIC
CAP No presentat
48 SANGLAS AYATS, JOSEP
CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA Validat
49 SELLARES OLIVERAS, VICENç
Cap No presentat
50 SIERRA BERNAT, OLGA
CLUB EXCTA. PICA D’ESTATS Validat
51 SIMARRO VALLS, BELÉN
CLUB EXCTA. MADTEAM No presentat
52 SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, RAMON NICOLÀS
CLUB EXCTA. UECANOIA No presentat
53 TELLA TRILLA, ROGER
CAP Validat
54 TODA CALLAU, MARC
CLUB ESP. L’ARENY Validat
55 TONDO COLOMER, GUILLEM
Cap No presentat
56 TREVISAN TREVISAN, CELIA
Team droles de dames Validat
57 VALDERRAMA LEON, VICTOR
08720 Validat
58 VELLVÉ MOLINA, CARLES
CENTRE EXCTA. SANT CELONI Validat
59 VILANOVA MARCO, PAU
CLUB NATACIÓ OLOT Validat