Tornar al llistat d'inscripcions obertes

Preus

Federat

Inscripcions

6a VertiKalM - 2021

Llistat d' inscrits

NOM * CLUB* (Si no ets de cap club, indica el nom de la teva colla o posa ’CAP’)
1 ABELENDA SERRAMITJANA, MARC
CENTRE EXCTA. BANYOLES
2 AMOR GUIX, LLUC
CAP
3 AMORÓS BORRELL, XAVIER
CLUB ALPÍ BELL-LLOC
4 ANTICH DRESAIRE, ARNAU
CLUB EXCTA. DE GRÀCIA
5 ARIAS PERERA, ELOI
Club Excta Moianès Independent
6 ARMADàS SABATé, TXIA
CLUB EXCTA. MADTEAM
7 ARNAUS PERA, XAVIER
Cap
8 BALCELLS GUIU, JOAN
CAP
9 BANCELLS BORRAS, FRANCESC
CENTRE EXCTA. DE RUBÍ
10 BARCONS COMAPOSADA, LLEÏR
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
11 BELLA PIñOL, ROGER
CLUB ATLÈTIC ESPLUGUÍ (SE)
12 BELLOSO POVEDA, MARíA
Club trail running Girona
13 BOIX BUFIAS, CARLES
CENTRE EXCTA. D’OLOT
14 BOLET ARAGONES, JORDI
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
15 BOTINES PUERTAS PUERTAS, AMAT
AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA"
16 CALERO MAñAS, ERIK
CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDÈS
17 CALVELO CORONADO, NEUS
ASS. ESP. PALLARS (SE)
18 CAMARA PERALES, TONI
CLUB EXCTA. MADTEAM
19 CARDENAS CAñADAS, RAUL
ASS. ESP. PALLARS (SE)
20 CARDONA CHAMORRO, JAUME
GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS
21 CARVAJAL YBARGüENGOITIA, ARAN
Escola de Trail del Moianès
22 CASADEMUNT CABALLERO, SERGI
CAP
23 CASAS PUIGORIOL, XEVI
Cap
24 CASELLAS CUNILL, MIREIA
UNIÓ EXCTA. VIC
25 CASSOLA MUNTAL, ORIOL
08398
26 CASTELLOTE BORRELL, MIQUEL
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA
27 CASTILLO PAREDES, JAN
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
28 CAÑAS RUIZ, HELENA
CLUB EXCTA. MADTEAM
29 CIURANA SALES, MARTI
UNIÓ EXCTA. VIC
30 CIURANS TRAVé, XAVIER
CAP
31 CODINA MIRALLES, POL
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
32 CORDOBA MATIAS, MAR
CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE
33 CORDOBA MATIAS, RUT
CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE
34 DE LA VIUDA SÀNCHEZ, ARATZ
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
35 DOMENE DELGADO, IRENE
CLUB EXCTA. MADTEAM
36 DOMENECH GUIX, ALEIX
CENTRE EXCTA. D’OLOT
37 DOMENECH MARTíNEZ, AITANA
CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESÀ
38 DORCA DORCA, JORDI
Centre Excursionista Torelló
39 DORCA PEROLIU, MARC
CAP
40 DURAN SALA, MARTI
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
41 EL MAHMOUDI CARRERAS, DAVID
CENTRE EXCTA. FARNERS
42 ENRICH GRIFOL, CRISTINA
CAP
43 ESCURA PERRIER, LINA
CLUB EXCTA. MADTEAM
44 FABREGA CORDONETS, DAVID
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
45 FARGAS BUSQUETS, SALVI
CLUB EXCTA. MADTEAM
46 FARRàS FISAS, ORIOL
SEAS secció excursionista st just
47 FEIXAS FEIXAS, MOISES
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
48 FERNáNDEZ PIRIS, JORDà
CAP
49 FIGULS RIU, ELENA
CAP
50 FIGULS TORREBADELLA, LLUIS
ASS. ESP. PALLARS (SE)
51 FONT PI, MARC
Club Trail Running Girona
52 FONT ROSELL, MARC
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
53 FíGULS CALVELO, ROGER
ASS. ESP. PALLARS (SE)
54 GABARRó MORENTE, GEORGINA
CLUB EXCTA. UECANOIA
55 GIL CUENCA, SAMUEL
C.A. SPIRIDON TEAM
56 GOSALVES LóPEZ, FRANCESC
Club Excursionista Gràcia
57 GOSALVES LóPEZ, JORDI
GECA
58 GRAU LÓPEZ, JAUME
CLUB EXCTA. MADTEAM
59 GREGORIO ORTIZ, ADRIA
Cap
60 GUERID JUNCO, ANNA MAGDALENA
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
61 GUIMERA MULLOR, JOSEP
CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC
62 GUITART FÍGOLS, PAU
ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
63 GUITERAS PAIXAU, JOAN
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
64 GUITERAS RIUPAIRO, ANNA
CLUB ATLÈTIC L’ESPORTIU TORELLÓ
65 GUÀRDIA COLOMER, MARC
CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC
66 GÓMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU, MARTÍ
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
67 GÓMEZ VILA, MIKE
CLUB EXCTA. MADTEAM
68 HERNáNDEZ SERRANO, JOSé MANUEL
@OzèToubab
69 HUGUET PEREZ, ANNA
CLUB EXCTA. MADTEAM
70 JAUME AMETLLER, IU
ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL
71 LAGRESA COMBRIU, MARTÍ
CLUB EXCTA. MAÇANETENC
72 LLAGOSTERA MAGRANS, MARTA
4000 PEUS ASS. EXCTA. COLLBATÓ
73 LLESUY ISANTA, CLAUDIA
CLUB D’ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE)
74 LOPEZ ESCAMEZ, AITOR
Capfoguers
75 LOPEZ MORAL, GERARD
CLUB EXCTA. MADTEAM
76 LOPEZ VILAJOSANA, ADRIà
Escola trail Laia Diez
77 MARIN DE YZAGUIRRE, MARCEL
ASS. EXCTA. ESCOLTES I GUIES
78 MARLÈS DIAZ, JAUME
ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
79 MARSE VIDAL, PERE
CLUB EXCTA. UECANOIA
80 MARTINEZ GARCIA, JOSEP
Club Excta Moianès Independent
81 MARTINEZ MARTINEZ, MARC
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
82 MATEOS SÁNCHEZ, ANNA M.
CLUB EXCTA. MADTEAM
83 NET PUIG, ÏU
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
84 NUñEZ NUñEZ, MONTSE
CAP
85 NUñEZ PUJOL, DAVID
CLUB EXCTA. UECANOIA
86 OBIOLS PUIG, ROC
CLUB EXCTA. VIA FORA
87 OLLE BERNADES, MARC
CLUB EXCTA. UECANOIA
88 ORGUE BALCELLS, JAUME
ESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE)
89 PALAU GINER, XAVI
CAP
90 PARAROLS PALOMERAS, FRANCESC TAVIL
CENTRE EXCTA. D’OLOT
91 PARCERISAS BRUGAROLA, LLUIS
UNIÓ EXCTA. VIC
92 PARIS SEGUí, MIREIA
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
93 PATIÑO UBIA, DAVID
CLUB EXCTA. UECANOIA
94 PATIÑO UBIA, XAVIER
CLUB EXCTA. UECANOIA
95 PEREZ CABANA, ALBERTO
CLUB EXCTA. CALLDETENES
96 PINTÓ BIESCAS, AIDA
CLUB EXCTA.MADTEAM
97 PLANA MALLEN, ERIC
CLUB POLIESPORTIU SANTJOANENC
98 PLANA PUJOL, JORDINA
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
99 PLANAS DOMÈNECH, BERNAT
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
100 PLANAS SÁNCHEZ, JOANA
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
101 PLANS FEIXAS, ALBERT
CAP
102 PLANS SAFORAS, UMA
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
103 PLANS SAFORES, ALAITZ
CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT
104 POCH MASSEGÚ, EDUARD
A Fondu Tet
105 PONS PUIGDEFÀBREGAS, JOSEP
CORREDORS.CAT
106 PONT TORNé, FRANCESC
ASS. ESP. MATXACUCA
107 PRUNA GALOCHA, ENRIC
CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS
108 PUIG RICH, NURIA
ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL
109 PUIGARNAU COMA, SILVIA
ASS. ESP. MATXACUCA
110 PUIGDOMÉNECH RIBELL, BERNAT
CENTRE EXCTA. GARRIGUENC
111 PUIGVERT PALACIOS, LLUíS
CLUB ESQUÍ GIRONA (SE)
112 PUJIULA COLOM, ANIOL
GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA
113 PUJIULA RAMISA, LLUÍS
CENTRE EXCTA. D’OLOT
114 PUJOL VALENCIA, ANNA
CLUB EXCTA. MADTEAM
115 PUYAL MARTINEZ, VICTOR
CLUB ESP. PRORUNNERS
116 RECASENS SÁNCHEZ, MÍRIAM
GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS
117 RIBERA SEGALES, SARA
CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES
118 RIERA POL, JORDI
BOSQUEROLS.CAT
119 RODRíGUEZ SALVADOR, POL
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D’OLESA DE MONTSERRAT
120 RODRíGUEZ SANTOS, ÁLVARO MANUEL
Club Muntanyenc Sant Cugat
121 ROMANÍ RODÉS, MARCEL
UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA
122 ROQUET SAQUÉS, LLUÍS
CENTRE EXCTA. TORELLÓ
123 ROS CASTET, ARAN
CLUB ESQUÍ VAL D’ARAN (SE)
124 ROURA CODONY, JOSEP MARIA
CLUB NATACIÓ OLOT
125 ROURA COLL, POL
GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES
126 ROVIRó PARAREDA, PERE
UNIÓ EXCTA. VIC
127 RUEDA DIAZ, ALEJANDRO
JOVENTUT ATLÈTICA MONTCADA
128 RUIZ SáNCHEZ, INGRID
ASS. ESP. MATXACUCA
129 RULLAN ESTARELLES, PERE
LA MOLINA CLUB D’ESPORTS
130 SAGUÉ SORS, QUIRZE
TrailRunningCapdeCreus
131 SAGUÉS ROVIRA, BIEL
ASS. EXCTA. CASTELLTERÇOL
132 SALA MIARONS, NIL
CLUB EXCTA. MADTEAM
133 SALA OLIVERAS, JAUME
CLUB EXCTA. OLÓ
134 SALADIÉ OLIVÉ, CARLES
CLUB EXCTA. MADTEAM
135 SANCHEZ GONZALEZ, MIQUEL MIVASAGO
CLUB EXCTA. ARÍTJOL
136 SANTAMARIA COMELLAS, IKER
cap
137 SANTAMARIA MARTINEZ, ENRIQUE
CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC
138 SARRAT PARES, DAVID
08503
139 SOLDEVILA BUSQUETS, ARNAU
FAM
140 SOLER CASTELLTORT, EMILI
CLUB EXCTA. UECANOIA
141 SOLé MARBà, ALBERT
G. E. Serralada
142 TERRADELLAS BRUGADA, ALBERT
NaturalsDeLaGarrotxa.com
143 TOMáS ÚBEDA, ARISTARCO
Madteam
144 TORRES CAPDEVILA, GERARD
CLUB EXCTA. RIPOLL
145 VICENTE ALEMANY, XAVIER
cap
146 VIDAL CUGAT, DAVID
CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA
147 VILA TURA, LAURA
CLUB EXCTA. MADTEAM
148 VILANNA SENTÍS, NIL
ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY
149 VáZQUEZ CORREA, JAVIER
deixardefumar.org
150 YOSHIZUMI NULL, YURI
mt.fuji springs Inc.